Moderní odšťavňování: kompletní průvodce

Moderní odšťavňování: kompletní průvodce - Mimi Kirk | Replicamaglie.com

...držely tolik vitaminů a minerálních látek, kolik je možné? Moderní odšťavňování - kompletní průvodce Sobota, 16 ... Nejen odšťavňovače, sušičky, mixéry ale i další přístroje ... ... .7.2016 Pondělí, 30.10.2017 redakce knihy , zdraví Více než 200 receptů na čerstvé šťávy a smoothies pro životní energii, detoxikaci a pevné zdraví. Moderní odšťavňování - Kompletní průvodce Mimi Kirk Viete, ktoré ovocie Vám zaručene zdvihne náladu, aké šťavy vám pomôžu k vysnenej postave a čím vyliečiť svoje neduhy? Zaujíma vás, aké ovocie a zeleninu správne vybrať na trhu a ako ich skladovať tak, aby udržali toľko vitamínov a minerálnych látok, koľko je ... Průvodce Moderní odšťavňování nás nadchl. Najdete tu spoustu otázek a odpovědí (jak často odšťavňovat, koli ... Kniha - Moderní odšťavňování - kompletní průvodce ... ... Průvodce Moderní odšťavňování nás nadchl. Najdete tu spoustu otázek a odpovědí (jak často odšťavňovat, kolik šťávy pít a kdy, jak si odšťavňování rozumí s hubnutím nebo z čeho při odšťavňování získáte bílkoviny), rady k výběru odšťavňovače a mixéru nebo smysl bio ovoce a zeleniny. Knihy » Moderní odšťavňování - Kompletní průvodce » AKCIA - Argo (1) » AKCIA - Špeciálna zľava (45) » AKCIA od 0,10 EUR (162) » Akupunktúra (2) » Alternatívna cesta (33) » Alternatívna medicína (397) ... Moderní odšťavňování - Kompletní průvodce. Autor: Kirk Mimi Moderní odšťavňování kompletní průvodce. Nejnovější a nejobsáhlejší encyklopedie odšťavňování se spoustou receptů. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Moderní odšťavňování: kompletní průvodce. Mimi Kirk ... Moderní odšťavňování Autor: Kirk, Mimi Nakladatel: Synergie EAN: 9788073704360 ISBN: 978-80-7370-436- Originál: The Ultimate Book of Modern Juicing Překlad: Slabá, Petra Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Název: Moderní odšťavňování - Kompletní průvodce. Originální název: The Ultimate Book of Modern Juicing. Autor: Mimi Kirk. Překladatel: Petra Slabá. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Nápoje nealkoholické; Populárně naučná › Zdravý způsob života;...

INFORMACE

AUTOR
Mimi Kirk
DIMENZE
4,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní odšťavňování: kompletní průvodce.pdf

POPIS

Více než 200 receptů na čerstvé šťávy a smoothies pro životní energii, detoxikaci a pevné zdraví. Víte, které ovoce vám zaručeně zvedne náladu, jaké šťávy vám pomůžou k vysněné postavě a čím vyléčit své neduhy? Zajímá vás, jak ovoce a zeleninu správně vybrat na trhu a jak je skladovat tak, aby udržely tolik vitaminů a minerálních látek, kolik je možné? Chtěli byste mít více životní energie, shodit těch pár nadbytečných kil nebo cítit více chuti do života? Potřebujete svému tělu pomoci se zdravotními problémy, jako jsou deprese, diabetes, rakovina, akné, alergie, menopauza, artritida a poruchy spánku? Tato kniha je mnohem víc než jen sbírka receptů. Kromě obrovské dávky snadných, vyzkoušených a účinných receptů se vám do rukou dostává také praktická příručka, inspirující kniha a encyklopedie benefitů odšťavňování. S touto knihou zjistíte, jak může být odšťavňování jednoduché a snadné. Můžete si být jisti, že si každý nápoj v této knize skutečně užijete. Bude vám připomínat, že vyváženy´ život zahrnuje jak odšťavňování, tak i zdravou stravu, meditaci, spánek, cvičení, pobyt v přírodě a lásku – včetně lásky k sobě. Mimi Kirk vás bude motivovat nejedním džusem či koktejlem najednou. Nechť je tato kniha vaším prvním krokem na cestě k lepšímu zdraví!

Chcete si přečíst knihu?Moderní odšťavňování: kompletní průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mimi Kirk. Číst Moderní odšťavňování: kompletní průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY