Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi: aneb Jižní Amerika na vlastní kůži

Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi: aneb Jižní Amerika na vlastní kůži - Matěj Ptaszek | Replicamaglie.com

...: 9788074922503 OKCZID: 127276075 Citace (dle ČSN ISO 690): PTASZEK, Matěj ... Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi aneb Jižní ... ... . Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi, aneb, Jižní Amerika na vlastní kůži. První vydání. Praha: Galén, 2016, 221 s. ISBN 978-80-7492-250-3. Výdej i podání zásilek v Zásilkovně na naší provozovně není omezeno. Jediné omezení se týká zásilek na dobírku, které je možné hradit pouze platební kartou nikoliv hotovostí. Pracovní doba výdejny zůstává nezměněna, tedy Po - Pá 8:00 -12:00; ... Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi | Galén - Kompas ... . Pracovní doba výdejny zůstává nezměněna, tedy Po - Pá 8:00 -12:00; 13:00 - 17:00. Název: Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi aneb Jižní Amerika na vlastní kůži. Autor: Matěj Ptaszek. Titul je zařazen do žánrů: Cestování, mapy › Amerika; ISBN: 978-80-7492-250-3. EAN: 9788074922503. Objednací kód: NA264579 Kupte knihu Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi od Matěj Ptaszek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % aneb Jižní Amerika na vlastní kůži. PTASZEK Matěj. Info: Galén, 2016 (1.) - váz., 232 str. EAN: 9788074922503 ISBN: 978-80-7492-250-3. Hodnocení: 0 hodnocení Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Tak jsem již zpátky v Kolumbii ... Amerika „Rozsáhlá databáze knih i těch, které se již neprodávají,díky tomu vím jestli má smysl hledat knihu v antikvariátu." Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi aneb Jižní Amerika na vlastní kůži 243 CZK Nové Skladem...

INFORMACE

AUTOR
Matěj Ptaszek
DIMENZE
11,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi: aneb Jižní Amerika na vlastní kůži.pdf

POPIS

Tak jsem již zpátky v Kolumbii, třicet hodin čtyřmi různými autobusy z Quita až do Medellínu. Policejní kontroly hledají drogy a zbraně, po zuby ozbrojené motohlídky vyhledávají ozbrojence, ukrutné vedro, jedna hořící pneumatika, a tedy tříhodinové zpoždění… Rovněž nádherná příroda plná gigantických skalisek, vulkánů, jezírek a horské džungle. A báječní, milí lidé na cestě. Zkrátka: typické cestování po Jižní Americe. :-) Tak nějak vypadají e-maily ze země magického realismu od kamaráda, bluesmana „Matea“ Ptaszka. Jako školák objevil v knihovně svého táty knihu o válečných fotografech a od té doby snil o cestě do zemí, kde se něco děje a kde je to horké. Jeho sen tiše ustoupil do pozadí v době, kdy Matěj slavil úspěchy jako uznávaný hráč na foukací harmoniku a bluesový zpěvák, a s pochopením a trpělivostí dál čekal, až se Matěj stane nositelem prestižního světového ocenění pro hráče na foukací harmoniku, napíše oblíbenou učebnici hry na harmoniku, natočí několik úspěšných alb a po létech hraní v duu Ptaszek & Beňa se stane i leaderem vlastní kapely Dobré ráno blues band. Ale pak se sen razantně přihlásil o slovo. V roce 2015 opustil Matěj naše i zahraniční jeviště bluesových klubů a kulturáků a namířil si to se svojí paní do Jižní Ameriky. Svoje zkušenosti a zážitky z prvních měsíců shrnul do knihy o této „Amééérice“: svým nadšeným, vlídným a typicky necestovatelským způsobem nám přibližuje Mexiko, Guatemalu, Nikaraguu, Salvador, Ekvádor a Kolumbii, jak je poznal na vlastní kůži. Země s pro nás drsným podnebím, občas děsivou historií, ale plné skvělých lidí, kteří se každý den perou o život v podmínkách, v nichž by málokdo z nás obstál. A co na to oni? Usmívají se. Nezlomní lidé s velkým srdcem. Vítejte v Latinské Americe!

Chcete si přečíst knihu?Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi: aneb Jižní Amerika na vlastní kůži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matěj Ptaszek. Číst Posekej si ten trávník, nejsou vidět hadi: aneb Jižní Amerika na vlastní kůži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY