Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já

Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon | Replicamaglie.com

...á - James Fallon. Kniha: Psychopat v mém mozku -- Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já - James Fallon Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Psychopat v mém mozku | Portál slovakia ... . V nakladatelství Portál vyšla velmi zajímavá kniha nazvaná Psychopat v mém mozku s podtitulem Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já. Jejím autorem James Fallon. Od té doby, kdy jsem četla knihy Martina Lindstroma a dalších marketingových expertů, mě neurověda fascinuje. Hledáte Psychopat v mém mozku - Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já od James Fallon? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po c ... Knižní novinka Psychopat v mém mozku | Kurzy.cz ... . Hledáte Psychopat v mém mozku - Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já od James Fallon? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Psychopat v mém mozku Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já James Fallon Překlad Vojtěch Pišl. Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku ... Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Psychopat v mém mozku Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Fallon James. Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně ... Název: Psy...

INFORMACE

AUTOR
James Fallon
DIMENZE
11,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já.pdf

POPIS

Jednoho dne zkoumal osmapadesátiletý Fallon hromádku skenů mozků svých rodinných příslušníků: obrázků, které měly sloužit jako kontrolní záznamy určené ke srovnání se snímky pacientů s Alzheimerem. Úplně vespod ležel snímek, který zjevně odpovídal mozku psychopata. Fallon si pomyslel, že se tam přimíchal nedopatřením ze štosu snímků opakovaně trestaných násilníků, takže se domluvil s techniky, že zkontrolují, komu záznam patří. Ti nade všechny pochybnosti prokázali, že nikdo nic nepopletl a inkriminovaný sken pochází skutečně od Fallonovy rodiny. Jednalo se o jeho vlastní mozek.

Chcete si přečíst knihu?Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Fallon. Číst Psychopat v mém mozku: Neurovědcova cesta k odhalení jeho temného já Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY