Tanky - Příručka pro rozpoznávání

Tanky - Příručka pro rozpoznávání - - | Replicamaglie.com

...a: Tanky -- Příručka pro rozpoznávání - Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství ... Tanky - Příručka pro rozpoznávání - neuveden - Megaknihy ... ... . Tanky - Příručka pro rozpoznávání - neuveden. Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy... Kniha Tanky - Příručka pro rozpoznávaní Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. bleskové války a účastnily se velkých bitev na Středním východě i ... Tanky se zrodily během první světové války, aby pro ... Tanky - Příručka pro rozpoznávání Mladá fronta a. s. ... . Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. bleskové války a účastnily se velkých bitev na Středním východě i ... Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. bleskové války a účastnily se velkých bitev na Středním východě i ... detail produktu Tanky - příručka pro rozpoznávání ... Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. ... › Tanky - Příručka pro rozpoznávání. Tanky - Příručka pro rozpoznávání ... Specifikace Tanky - Příručka pro rozpoznávání. Popis produktu. Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. bleskové války a účastnily se velkých bitev na Středním ... Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. bleskové války a účastnily se velkých bitev na Středním východě i největších střetnutí na východní frontě. Staly se jedním z hlavních prvků moderní filozofie ... Koupit Koupit eknihu. Příručka pro rozpoznávání tanků a bojových vozidel je nejrozsáhlejším průvodcem, který byl kdy vydán. Obsahuje technická data vozidel, základní rozpoznávací znaky, podrobné siluety a stručnou historii vozidla. Příručka pro rozpoznávání. Manufact...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanky - Příručka pro rozpoznávání.pdf

POPIS

Tanky se zrodily během první světové války, aby prolomily zákopový pat na západní frontě, a záhy způsobily skutečnou revoluci ve vojenství. Ve druhé světové válce tvořily klíčovou složkou tzv. bleskové války a účastnily se velkých bitev na Středním východě i největších střetnutí na východní frontě. Staly se jedním z hlavních prvků moderní filozofie „kombinovaného boje“ a jejich role zůstává důležitá i v současnosti. Tato příručka nabízí základní informace o nejslavnějších tancích dosavadní historie včetně legendárních typů Tiger, Sherman, Panther a Abrams. Popis každého typu doplňují špičkově zpracované rozpoznávací kresby. Publikaci uzavírá kapitola o tancích českého (československého) původu a o strojích používaných tuzemskými ozbrojenými silami, nechybí ani zamyšlení nad nejbližší budoucnosti tanků.

Chcete si přečíst knihu?Tanky - Příručka pro rozpoznávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tanky - Příručka pro rozpoznávání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY