Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky

Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky - Jaume Copons | Replicamaglie.com

...cena: 228 Kč Agus a příšerky Lesní Válka Copons, Jaume ... Tip Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky 1.díl - vybersi24.cz ... ... Už je tady pan Flat! Agus a příšerky 1.díl Autor: Jaume Copons. Agus a příšerky: Už je tady pan Flat! 10,80 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Agus a příšerky Už je tady pan Flat! Jaume Copons. Ilustrovala Liliana Fortunyová. 136 stran, vázaná. Pro čtenáře od osmi let. Vychází v nakladatelství Host. Knihu si můžete objednat na webu nakladatelstvi.hostbrno. ... Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky 1.díl - Jaume Copons ... ... . Knihu si můžete objednat na webu nakladatelstvi.hostbrno.cz. Připravte se, protože pan Flat už je tady! Zábavná knížka plná obrázků a komiksových bublin pro ty ... Objednávejte knihu Už je tady pan Flat! v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků A nejsou ledajací — jsou to příšerky! Když už jsem si myslel, že jsem si na tu neposednou bandu zvykl a že už se nám budou všechny průšvihy vyhýbat, objevil se nový problém. Zlý doktor Pučál se rozhodl, že zničí Nautilus. To je moje oblíbe ná restaurace, abyste věděli. A prý ji má navštívit jistý Jean­-Paul ... Já jsem Agus Pianola a nedávno se mi v životě objevili noví kamarádi. A nejsou ledajací — jsou to příšerky! Když už jsem si myslel, že jsem si na tu neposednou bandu zvykl a že už se nám budou všechny průšvihy vyhýbat, objevil se nový problém. Agus a příšerky 1 Už je tady pan Flat! (2016) Jaume, Copons / Host, Brno. popis: První díl bláznivě ztřeštěné série o příšerkách a o klukovi, kterému noví kamarádi... nahlásit chybné informace antikvariat-benes.cz (Plzeň) Doprava: od 70 Kč 160 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Jaume Copons
DIMENZE
12,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky.pdf

POPIS

První díl bláznivě ztřeštěné série plné příšerek. Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Tys to netušil, ale my dva jsme se jednou museli poznat! Ještě nedávno jsem byl celkem normální kluk: chodil jsem do školy, ztrácel slohovky, hltal pizzy… Ale pak jsem poznal pana Flata a všechno se změnilo. Ty vlastně ještě nevíš, kdo je pan Flat, že jo? Prozradím ti jedině to, že je to příšerka a že od té doby, co se zabydlel v mém pokoji, je svět nejen zábavnější, ale i lepší. Rozhodně lepší, i když teda samý průšvih! O mně a o dalších příšerkách (jo, bude jich víc!) si přečti sám. A jestli se bojíš čtení jako já, mám pro tebe dobrou zprávu. Tahle knížka je plná obrázků a komiksových bublin. To by šlo, ne?

Chcete si přečíst knihu?Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaume Copons. Číst Už je tady pan Flat!: Agus a příšerky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY