Kurz právní sebeobrany

Kurz právní sebeobrany - Jan Januš, | Replicamaglie.com

...ké jak na stavební úřad, chybující lékaře a lékárníky nebo špatně pracující řemeslníky ... Kurz právní sebeobrany - Jan Januš,Kristián Léko | Knihy ... ... . Dozvíte ... Srovnání cen Kurz právní sebeobrany - Januš Jan, Léko Kristián. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 158 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Je hlavním autorem knihy Kurz právní sebeobrany. Pracoval například i pro advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný. Jeho texty se objevily mimo jiné i v časopisech Soudce, Bankovnictví, Moderní obec, Komorní list ... 11. díl Kurzu právní sebeobrany: Jak na hluk a výpověď z ... ... . Jeho texty se objevily mimo jiné i v časopisech Soudce, Bankovnictví, Moderní obec, Komorní listy, Živá historie, History revue či Epocha. Kurz právní sebeobrany - Januš Jan, Léko Kristián. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. Grada, naučná, 2016, Jan Januš, Kristián Léko, 256, české. Kniha nabízí ve 30 lekcích právní vodítka ke každodenním situacím. Pomůže při řešení dopravních přestupků, vztahů s domácími, nájemníky i se ... Kurz právní sebeobrany. Januš Jan, Léko Kristián. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy doručení) Osobní ... Kurz sebeobrany pro ženy, kterým do dnešního dne prošlo na 150 žen a který je ženám „ušit na míru", je určen široké veřejnosti, jeden z kurzů byl určen pro pracovnice Odboru sociální péče o dítě. Celý kurz je rozdělen na tři úrovně, trénink probíhá dva dny v týdnu vždy po hodině a půl. E-kniha: Kurz právní sebeobrany (Jan Januš a Kristián Léko). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Dům knihy.cz > Knihy > Právo > Kurz právní sebeobrany. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Kurz právní sebeobrany. JANUŠ Jan, LÉKO Kristián. Info: Grada Publishing, 2016 (1.) - brož., 256 str. EAN: 9788027101955 ISBN: 978-80-271-0195-5 Kurz právní sebeobrany Januš Jan, Léko Kristián Cena: 246 Kč Kurz právní sebeobrany Januš Jan, Léko Kristián Cena: 127 Kč K elektronické knize "Právní aspekty sebeobrany" doporučujeme také: Goju ryu Karate Kata I. Klementis, Ladislav; Kopinič, Vladimír Cena: 272 Kč ... Škola sebeobrany MS-1 Praha - nejlepší sebeobrana pro praxi. Základní kurz sebeobrany MS-1. Náš kurz začíná od úplných základů. Účelem základního kurzu je jednak získání praktického minima racionální sebeobrany, jednak příprava cvičenců k náročnějším formám výcviku.. Nábor pro sezónu 2019/20 už proběhl. Kniha: Kurz právní sebeobrany - Jan Januš; Kristián Léko. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kurz právní sebeobrany - Léko Kristián, Januš Jan,. Kniha nabízí ve 30 lekcích právní vodítka ke každodenním situacím. Pomůže při řešení dopravních......

INFORMACE

AUTOR
Jan Januš,
DIMENZE
8,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Kurz právní sebeobrany.pdf

POPIS

Kniha nabízí ve 30 lekcích právní vodítka ke každodenním situacím. Pomůže při řešení dopravních přestupků, vztahů s domácími, nájemníky i se sousedy. Poradí také jak na stavební úřad, chybující lékaře a lékárníky nebo špatně pracující řemeslníky. Dozvíte se, jak se bránit průzkumům i zlodějům. Doplňující lekce se týkají často užívaných právních dokumentů a práce s nimi. Kniha využívá zkušeností právníků a vychází tak vysloveně z praktického pohledu na věc. Kniha vychází z úspěšného seriálu Lidových novin.

Chcete si přečíst knihu?Kurz právní sebeobrany ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Januš,. Číst Kurz právní sebeobrany Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY