Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel

Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel - Patrik Burda, | Replicamaglie.com

...rda, Lenka Šolcová Ošetřovatelská péče 2 ... Ošetřovatelská péče - 2. díl | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . díl -- Pro obor ošetřovatel - Burda, Patrik; Šolcová, Lenka ; Učebnice stěžejního předmětu oboru Ošetřovatel. Navazuje na základy ošetřovatelské péče v 1. dílu. Seznamuje žáky s problematikou péče o nemocné při různých onemocněních. Všechny informace o produktu Ošetřovatelská péče 2. díl - Pro obor ošetřovatel: Pro obor ošetrovatel - Burda Patrik, Šolcová Lenka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ošetřovatelská péče 2. díl - Pro obor ošetřovatel: Pro obor ošet ... Ošetřovatelská péče 2. díl by Flexibooks - Issuu ... . díl - Pro obor ošetřovatel: Pro obor ošetrovatel - Burda Patrik, Šolcová Lenka. Ošetřovatelská péče 1. díl: Pro obor ošetřovatel Patrik Burda, Lenka Šolcová Mgr. Patrik Burda, Mgr. Lenka Šolcová OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE 2. DÍL Pro obor ošetřovatel Hlavní autor: Mgr. Patrik Burda (Střední zdravotnická škola, Ruská, Praha 10) Spoluautorka ... Patrik Burda: Ošetřovatelská péče 2.díl - Pro obor ošetřovatel . Předkládaná učebnice je určena především studentům oboru Ošetřovatel, ale jistě ji využijí i studenti příbuzných oborů, pe...

INFORMACE

AUTOR
Patrik Burda,
DIMENZE
6,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel.pdf

POPIS

Předkládaná učebnice je určena především studentům oboru Ošetřovatel, ale jistě ji využijí i studenti příbuzných oborů, pečovatelé, sanitáři, zdravotničtí asistenti, všeobecné sestry a další osoby, které se zabývají poskytováním péče nemocným.Přestože se jedná o odbornou učebnici, autoři se snaží návodným způsobem aplikovat teoretické poznatky z oboru ošetřovatelství do praxe. To je možné na základě jejich dlouholeté pedagogické zkušenosti s výukou budoucích zdravotníků a s přímým poskytováním ošetřovatelské péče. Autoři čerpají ze současných poznatků ošetřovatelství, psychologie, medicíny a příbuzných oborů. Učebnice je členěna do jednotlivých kapitol, které vycházejí ze školních vzdělávacích programů pro obor Ošetřovatel.

Chcete si přečíst knihu?Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Burda,. Číst Ošetřovatelská péče 2. díl: Pro obor ošetřovatel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY