Péče o psychiku onkologicky nemocných

Péče o psychiku onkologicky nemocných - Olga Dostálová | Replicamaglie.com

...no, centra tvoří základ péče a splňují určitá kritéria daná ... Ošetřovatelství - psychologické aspekty | Knihy.ABZ.cz ... ... Péče o psychiku onkologicky nemocných Dostálová Olga. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-247-5706-3. EAN. 9788024757063. Počet stran. 168 . Místo vydání. Praha . Rok vydání. 2016 . Formát. 17x24 cm . Cílem knihy je pomoci sestrám v komunikaci s onkologicky nemocným, pochopit ho a zároveň předcházet vlastnímu ... Péče o psychiku onkologicky nemocných, autor: Olga Dostálová, r ... Péče o psychiku onkologicky nemocných - Olga Dostálová ... ... ... Péče o psychiku onkologicky nemocných, autor: Olga Dostálová, rok vydání: 2016 Antikvariát s více než 30 527 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Příležitosti pacientských organizací v systému péče o onkologicky nemocné Středa, 7.8.2019 Středa, 7.8.2019 ISPV 271 Views Paliativní péče , Zdraví Spolek Amelie, z. s., který se věnuje onkologickým pacientům a jejich blízkým, dlouhodobě mapuje psychosociální potřeby onkologicky nemocných lidí u nás. nádorového onemocnění jícnu a bolest u onkologicky nemocných. V závěru klinické části jsou zaznamenány základní anamnestické údaje o nemocném a průběh jeho hospitalizace. 2.1 Anatomie jícnu Jícen ( latinsky oesophagus ) je přibližně 23 - 28 cm dlouhá trubice, která je předozadně zploštělá. Druhy hygienické péče 1. Péče o čisté osobní a ložní prádlo 2. Čištění zubů a péče o dutinu ústní 3. Ranní mytí, česání 4. Stříhání nehtů 5. Celková koupel nemocného na lůžku 6. Hygienické vyprazdňování 7. Péče o vlasy 8. Péče o vousy, holení 9. Hygienická péče o znečištěného nemocného 10....

INFORMACE

AUTOR
Olga Dostálová
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Péče o psychiku onkologicky nemocných.pdf

POPIS

Cílem knihy je pomoci sestrám v komunikaci s onkologicky nemocným, pochopit ho a zároveň předcházet vlastnímu syndromu vyhoření.Povolání zdravotní sestry je jedno z nejnáročnějších, co se týče komunikace s druhým člověkem. Sestra musí najít rovnováhu mezi kvalifikovaným odstupem, empatií a šetrnou komunikací s pacientem. To platí obzvláště v případě nádorového onemocnění. Sestra musí především respektovat lidskou důstojnost a svobodu rozhodování takto nemocného.

Chcete si přečíst knihu?Péče o psychiku onkologicky nemocných ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Dostálová. Číst Péče o psychiku onkologicky nemocných Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY