Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství

Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství - Lenka Bukovská, | Replicamaglie.com

...seconds. Rosa & Dara. 2,570 views; 4 years ago; 0:31 ... Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství - Dočekalová ... ... . Rosa & Dara a jejich sešit aktivit (TV spot) - Duration: 31 ... Rosa s Darou celé pásmo s názvem Rosa & Dara a jejich velká dobrodružství určené speciálně pro kina také moderují. (Bionaut) Animované dobrodružství pro celou rodinu. Sedmiletá dvojčata Rosa a Dara zažívají spolu s rošťáckým psem Laikem, úžasnou babičkou vynálezyní a dědou, co dokáže všechno spravit, napínavá ... Sedmiletá dvojčata Rosa a Dara mají strávit ... Kniha Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství - Jehlíková ... ... ... Sedmiletá dvojčata Rosa a Dara mají strávit prázdniny u babičky a dědy. Na první pohled nuda, ale ve skutečnosti samá dobrodružství! Jejich babička je totiž neobyčejně podnikavá a má garáž plnou tajuplných vynálezů. To pravé dobrodružství začne, když nezvedený pes Laiko rozežene babiččino stádo krav doslova do ... Název: Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství. Autor: Jehlíková Lenka, Bukovská Lenka, Dočekalová Mariana, Ilustrátor: Martin Duda. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pracovní sešity, kreativita; Děti do 10 let › Znáte z TV; ISBN: 978-80-7404-198-3. EAN: 9788074041983. Objednací kód: NP263621 Sedmiletá dvojčata Rosa a Dara jedou na prázdniny k prarodičům. Na první pohled nuda, ale ve skutečnosti samá dobrodružství! Zvláště když nezvedený pes Laiko rozežene babiččino stádo krav doslova do všech koutů světa. Rose s Darou nezbude pak nic jiného, než se je létajícím autem s babiččinou pomocí vydat hledat... Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství Zábavný pracovní sešit aktivit nejen na prázdniny pro děti a jejich rodiče. Sedmiletá dvojčata Rosa a Dara, která mnozí znají z animovaného filmu a seriálu Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství, tráví spolu s rošťáckým psem Laikem prázdniny u babičky a dědy. Společnost Bionaut sestavila hodinové pásmo krátkých animovaných filmů pod názvem Rosa & Dara a jejich velká dobrodružství, aby uspokojila poptávku kin po chybějících titulech pro...

INFORMACE

AUTOR
Lenka Bukovská,
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství.pdf

POPIS

Zábavný pracovní sešit aktivit nejen na prázdniny pro děti a jejich rodiče. Sedmiletá dvojčata Rosa a Dara, která mnozí znají z animovaného filmu a seriálu Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství, tráví spolu s rošťáckým psem Laikem prázdniny u babičky a dědy. A protože je babička vynálezkyně, která dokáže vymyslet spoustu nevídaných věcí, a děda dovede sestrojit téměř cokoli, mění se prázdniny v jedno velké dobrodružství. Sešit s odtrhávacím deníkem, plný úkolů, luštění, her a podnětných informací, nesmí chybět v žádném prázdninovém batůžku. Čtenáři si spolu s Rosou a Darou vyrobí kouzelné předměty, s jejichž pomocí si do pokojíčku přenesou hvězdnou oblohu, dvě originální deskové hry je zavedou na záchrannou výpravu do vesmíru, seznámí se s bájným Perseem, ve vytopené koupelně zažijí podmořské dobrodružství s Jacquesem Cousteauem a nakonec přijdou na kloub záhadě s tajemným nalezeným předmětem. Jste připraveni? Tak pastelky, nůžky a lepidlo do ruky, zapnout fantazii na plné obrátky a vzhůru za dobrodružstvím! Sešit obsahuje: - 40 plně ilustrovaných stran - 2 deskové hry - odtrhávací deník - vystřihovánky a pohlednice - komiks - kreslení a úkoly - čtení - řešení záhady Pro menší děti, které se teprve učí číst, je připravena i audioverze, namluvená Janou Štěpánkovou, Justýnou Hrazdirovou a Michaelou Skalníkovou. Audioverze bude zdarma volně ke stažení. Kniha je také provázána se zábavnými filmy a hrami na stránkách www.rosadara.tv (plná verze bude spuštěna 10. 6. 2016).

Chcete si přečíst knihu?Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Bukovská,. Číst Rosa a Dara a jejich velká dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY