Úvod do gerontologie

Úvod do gerontologie - Libuše Čeledová, | Replicamaglie.com

... sociálních služeb. Úvod do gerontologie Čeledová Libuše - Kalvach Zdeněk - Čevela Rostislav Karolinum 2016 vydáno: srpen 2016 e-kniha ISBN 9788024634050 (PDF) E-KNIHA-15% 130,-111,- K dispozici také jako ... Úvod do gerontologie - daryzivota.sk ... . TIŠTĚNÁ KNIHA. anotace. anotace; Problematika stárnutí populace, která vychází ze současného celosvětového demografického trendu, s sebou ... Úvod do gerontologie a geriatrie I.díl - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Publikace volně navazuje na monografii Sociální gerontologie - úvod do problematiky a přináší jak nové, tak navazující informace ze sociální ge ... Úvod do gerontologie Nakladatelství Karolinum ... .díl - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Publikace volně navazuje na monografii Sociální gerontologie - úvod do problematiky a přináší jak nové, tak navazující informace ze sociální gerontologie pro praktické lékaře, lékaře v dlouhodobé péči, ale i pro další zdravotnické a sociální pracovníky pracující se seniory, stejně jako pro celou občanskou veřejnost. Podobné jednotky. Úvod do gerontologie a geriatrie : integrovaný text pro interdisciplinární studium. Díl 1, Gerontologie obecná a aplikovaná / Vydáno: (1997) Senioři z pohledu sociální pedagogiky / Vydáno: (2011) Sociální práce se seniory v kontextu kritické gerontologie / Hlavní autor: Kubalčíková, Kateřina, 1972- Vydáno: (2015) Sociální gerontologie - Úvod do problematiky Neděle, 30.3.2014 Úterý, 12.11.2019 ISPV 354 Views Dlouhodobá péče Dne 10. března 2014 se na půdě Centra zdravotně-sociálních studií (viz níže) uskutečnil seminář k tématu sociální gerontologie. Sociální gerontologie. Zdeněk Kalvach, Rostislav Čevela, Libuše Čeledová, Jan Holčík, Pavel Kubů. Publikace volně navazuje na monografii Sociální gerontologie - úvod do problematiky a přináší jak nové, tak navazující informace ze sociální gerontologie pro praktické lékaře, lékaře v dlouhodobé péči, ale i pro......

INFORMACE

AUTOR
Libuše Čeledová,
DIMENZE
7,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do gerontologie.pdf

POPIS

Problematika stárnutí populace, která vychází ze současného celosvětového demografického trendu, s sebou přináší potřebu těsnějšího propojení zdravotní a sociální péče, potřebu posílit a prohloubit oblast zdravotně sociálních služeb. Učebnice Úvod od gerontologie se tematicky zaměřuje na aspekty stárnutí a stáří v co nejširším kontextu, ale především na podporu zdraví ve stáří, zdravé stárnutí a zdravotní politiku. Čtenáři zda naleznou úvodní informace k obeznámení se s nezbytnými základy problematiky gerontologie.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do gerontologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Čeledová,. Číst Úvod do gerontologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY