Windows 10: Průvodce uživatele

Windows 10: Průvodce uživatele - Josef Pecinovský, | Replicamaglie.com

...sloužit jako podrobná příručka, která vaší organizaci zajistí, Windows 10 - Průvodce uživatele - Pecinovský Josef, Pecinovský Rudolf ... Jak odinstalovat Norton Antivirus v systému Windows 10 ... ... . Od svého uvedení na trh prošel operační systém Windows 10 mnoha změnami. Do tohoto nového vydání jsme zahrnuli novinky ze všech výročních aktualizací včetně těch z jara 2019: tmavý a světlý režim, nov 0,00 kč 0 ks zboží . poČÍtaČovÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura Léto roku 2015 přineslo nový operační systém - Windows 10. Navazuje na svého předchůdce, Windows 8, které znamenaly pro uživatele takovou změnu, že dostaly nálepku uspěchaného, nedokonalého a ... Poškozený profil uživatele v systému Windows 10 [6 FIXES ... ... . Navazuje na svého předchůdce, Windows 8, které znamenaly pro uživatele takovou změnu, že dostaly nálepku uspěchaného, nedokonalého a. ... Josef Pecinovský, Rudolf Pecinovský: Windows 10. Průvodce uživatele. Windows 10 - Průvodce uživatele - Pecinovský Rudolf, Pecinovský Josef,. Kniha známých českých odborníků podrobně seznamuje čtenáře s novým operačním......

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský,
DIMENZE
7,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Windows 10: Průvodce uživatele.pdf

POPIS

Kniha známých českých odborníků podrobně seznamuje čtenáře s novým operačním systémem Windows 10. V první polovině knihy se čtenář naučí spouštět programy a přepínat mezi nimi (multitasking), vytvořit virtuální plochy, může si vyzkoušet jednoduché změny nastavení, například pracovní plochy nebo rozlišení obrazovky. Rovněž si může vyzkoušet dodávané aplikace přístupné z výchozí obrazovky Start (například Počasí, Hudba Groove, Fotky, Filmy a TV pořady apod.). V druhé polovině knihy se předpokládá, že čtenář už se v systému Windows dobře orientuje, a proto si může vyzkoušet zapojení počítače do domácí sítě, nastavit ochranu počítače a také přizpůsobit Windows 10 prostřednictvím nového systému nastavení. Velkou pozornost kladou autoři na práci se soubory a složkami a podrobně tedy seznamují čtenáře s aplikací Průzkumník a jeho četnými funkcemi.Nezbytným doplňkem knihy je popis aplikací dodávaných s Windows, zejména WordPad, Malování, Poznámkový blok, a internetový prohlížeč Microsoft Edge.

Chcete si přečíst knihu?Windows 10: Průvodce uživatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský,. Číst Windows 10: Průvodce uživatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY