Jak si zařídit domov: Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru

Jak si zařídit domov: Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru - Jana Pěkná | Replicamaglie.com

...zev: Jak si zařídit domov - Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru ... Jak si zařídit domov E-kniha - titul je dostupný na ... ... . Autor: Jana Pěkná. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Hobby - muži; Populárně naučná › Hobby - ženy; ISBN: 978-80-271-0753-7. EAN: 9788027107537. Objednací kód: NA369836 Zboží ze stejné kategorie - Jak si zařídit domov - Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru Tvoříme ve vintage stylu Vintage styl - ať už jde o bytové doplňky, nábytek, dekorace, módu nebo šperky - se v ... Jak si zařídit domov - Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru - ... Jak si zařídit domov -- Váš průvodce na cestě k vysněnému ... ... ... Jak si zařídit domov - Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru - Pěkná Jana - Taky si rádi prohlížíte časopisy o bydlení a chcete to mít stejně krásné u vás doma? Toužíte vytvořit pro sebe a svou rodinu opravdový domov, ale vůbec nevíte, jak na t Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Hobby > Dům, byt, zahrada > Bytové vybavení. Kniha: Jak si zařídit domov -- Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru - Jana Pěkná Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Podobné fráze: jak si spravne prat e kniha, jak si nedelat starosti e kniha, jak si lide hraji eric berne e kniha, jak si sporit na duchod e kniha, v pavouci siti jakub hrdoun e kniha, vrazda jako reseni bozena simkova e kniha, jak byt asertivni v kazde situaci e kniha, jak si zlepsit pamet a koncentraci e kniha, jak si nedelat starosti paul ... Jak si zařídit domov - váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru. Lenka Štveráčková — 6. ledna 2020 0 comment. Hledáte zají­ma­vé inspi­ra­ce, jak vybrat pod­la­hy, okna či dve­ře a neví­te si rady? Toužíte po krás­ně zaří­ze­ném byd­le­ní? Jak si zařídit domov. Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru.Jana Pěkná. Taky si rádi prohlížíte časopisy o bydlení a chcete to mít stejně krásné u vás doma? Toužíte vytvořit pro sebe a svou rodinu opravdový domov, ale vůbec nevíte, jak na to? V této knize získáte návod, jak postupovat krok za krokem, aby byl… Jak si zařídit domov - Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru. Taky si rádi prohlížíte časopisy o bydlení a chcete to mít stejně krásné u vás doma? Toužíte vytvořit pro sebe a svou rodinu opravdový domov, ale vůbec nevíte, jak na to? V této knize získáte návod, jak postupovat krok za krokem, aby byl výsledek ... Jak si zařídit domov Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru Jana Pěkná • Grada (2019) Jak si zařídit domov - Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru - Pěkná Jana Doba dodání: ihned Taky si rádi prohlížíte časopisy o bydlení a chcete to mít stejně krásné u vás doma? Jak si zařídit domov Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru. ... Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru. Pěkná Jana. ... Z obsah...

INFORMACE

AUTOR
Jana Pěkná
DIMENZE
12,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si zařídit domov: Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru.pdf

POPIS

Taky si rádi prohlížíte časopisy o bydlení a chcete to mít stejně krásné u vás doma? Toužíte vytvořit pro sebe a svou rodinu opravdový domov, ale vůbec nevíte, jak na to? V této knize získáte návod, jak postupovat krok za krokem, aby byl výsledek podle vašich představ. Naučte se používat postupy a triky bytových designérů, díky nimž všechno ladí a skvěle vypadá, ale také dobře slouží, funguje a dělá vám každý den radost. V této praktické knize nenajdete žádnou nudnou teorii. Je plná akčních kroků, cvičení a pracovních listů, které vás dovedou k vysněnému bydlení. A navíc – bude vás to bavit! Dozvíte se: • čím začít• jak najít svůj osobní styl• jak vybrat a sladit barvy a materiály• jak využít to, co už máte k dispozici• jak ideálně rozmístit nábytek a mnoho dalších rad, tipů a triků.

Chcete si přečíst knihu?Jak si zařídit domov: Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Pěkná. Číst Jak si zařídit domov: Váš průvodce na cestě k vysněnému interiéru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY