Jedna čtvrť: Letná

Jedna čtvrť: Letná - Hynek Alt, | Replicamaglie.com

...k nim dovedli. Bez nich by nemohla vzniknout tato kniha a Letná by bez nich nebyla Letnou ... Na Letné probíhá projekt Jedna čtvrť LETNÁ - Tojesenzace.cz ... . Spoluautoři projektu Jedna čtvrť Letná. Hynek (vlevo) je jednou z nejvýraznějších postav současné české fotografické scény. Dlouhé roky vedl společně s Aleksandrou Vajd Ateliér fotografie na UMPRUM a dnes učí budoucí mladé umělce v Ateliéru fotografie a nových médií na FAMU. Na Letné startuje projekt Jedna čtvrť LETNÁ. Jedná se o důkladné probádání jedné městské části, o zmapování její autent ... Jedna čtvrť - Posts | Facebook ... . Jedná se o důkladné probádání jedné městské části, o zmapování její autenticity a sociálních vazeb obyvatel. Na základě vyhodnocení sociologického výzkumu mezi sousedy vznikne unikátní fotografická kniha s portréty místních obyvatel. Letná se… Denní horoskop. Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 14.5.2020 - Venušina otočka v Blížencích, změna strategie Letná - Jedna čtvrť — Z metropole, Na Letné teď vzniká ojedinělý sociologický projekt s názvem Letná - Jedna čtvrť. Cílem je podrobný výzkum zdejšího obyvatelstva, odhalení míst a lidí, kteří ostatní propojují. Včetně fotografické databáze.Oficiální stránky projektu Jedna čtvrť Letná je čtvrť v Praze, které se s oblibou přezdívá „vesnice ve městě". Není se čemu divit. Vznikají tady sousedské vztahy s na město neobvyklým rozsahem a lidé zde vytvářejí například komunity se zájmem o ekologii. O knížku jste měly zájem a my z toho máme radost! Jedna dokáže leckdy rozesmát, druhá spíše dojmout. Jedna čtvrť: Letná Nakladatelství Yinachi a kolektiv autorů přicházejí s knižním experimentem o pražské Letné, jehož cílem není představit letenské celebrity, ale lidi, kteří tvoří skutečnou Letnou jako provázanou síť osobních vztahů. Právě z velmi blízké vzdálenosti si lze předsudky o těchto lidech potvrdit díky knize Jedna čtvrť Letná, byť se lze spíše domnívat, že to nebude zajímat nikoho jiného než zase ony Letňáky, známé velmi obdivným vztahem k sobě samým čili narcismem. Kdyby se však přece jen k tomu někdo jiný odhodlal, čeká ho ... Jedna čtvrť, Praha. 328 likes · 28 talking about this. Letná. To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé. Unikátní knižní exkurze objevuje lidi, u kterých se sbíhají propletené nitky... Letná - Jedna čtvrť. Na Letné teď vzniká ojedinělý sociologický projekt s názvem Letná - Jedna čtvrť. Cílem je podrobný výzkum zdejšího obyvatelstva, odhalení míst a lidí, kteří ostatní propojují. Včetně fotografické databáze. Oficiální stránky projektu Jedna čtvrť Koupit Koupit eknihu. Letná. To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé, kteří určují atmosféru a ráz sousedství. Unikátní knižní exkurze objevuje lidi, u kterých se sbíhají propletené nitky místních sociálních vazeb: „propojovatele", kteří společně pomáhají držet letenskou komunitu pohromadě....

INFORMACE

AUTOR
Hynek Alt,
DIMENZE
12,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedna čtvrť: Letná.pdf

POPIS

Letná. To nejsou jenom domy, ulice a parky, ale především lidé, kteří určují atmosféru a ráz sousedství. Unikátní knižní exkurze objevuje lidi, u kterých se sbíhají propletené nitky místních sociálních vazeb: „propojovatele“, kteří společně pomáhají držet letenskou komunitu pohromadě. Výběr stojí na sociologickém výzkumu, jehož metodologie byla navržena na míru tomuto projektu a ve světě nemá paralelu. Publikace tedy nechce ukazovat jen letenské celebrity, ale obyvatele, kteří vytvářejí skutečnou, každodenní Letnou. Kniha představuje 250 fotografických portrétů letenských propojovatelů a jejich vyprávění. Každý z nich hovoří o svém vlastním, osobitém přístupu k Letné, o svém životě, vzpomínkách a dojmech získaných v této čtvrti. Spousta tváří, které dosud mohly být i mnoha Letenským známé jen z letmých pohledů, tak najednou získává zcela konkrétní rysy. Může to vést i k novým přátelstvím, která se nepotvrzují kliknutím, ale oslovením.

Chcete si přečíst knihu?Jedna čtvrť: Letná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Alt,. Číst Jedna čtvrť: Letná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY