Konec řetězce

Konec řetězce - Fredrik T. Olsson | Replicamaglie.com

...ývá klasický konspirační příběh, který vás přenese do světa tajných agentů, krásných žen, inteligentních mužů, kteří se snaží s nasazením vlastního života zachránit lidstvo před neodvratnou katastrofou ... Konec řetězce - Fredrik T. Olsson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Konec řetězce je skvěle napsaný napínavý román, který kromě kriminální záplatky a širokého geografické záběru přináší i zajímavé otázky týkající se původu lidstva a skrytých hrozeb, jenž se mu v budoucnu mohou stát osudné. Konec řetězce je intenzivní, skvěle napsaný thriller připomínající stylem i širokým geografickým, historickým i technologickým záběrem bestsellery Michaela Crichtona a Dana Browna a filmy Den poté a 2012. Parame ... Konec řetězce | Kniha Zlín ... . Konec řetězce je intenzivní, skvěle napsaný thriller připomínající stylem i širokým geografickým, historickým i technologickým záběrem bestsellery Michaela Crichtona a Dana Browna a filmy Den poté a 2012. Parametry knihy. Zařazení knihy Knihy v češtině Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Krimi a detektivky Konec řetězce je skvěle napsaný napínavý román, který kromě kriminální zápletky a širokého geografické záběru přináší i zajímavé otázky týkající se původu lidstva a skrytých hrozeb, jenž se mu v budoucnu mohou stát osudné.Strhující pátrání po velkých životních záhadáchDěj sleduje několik zdánlivě Podřetězec začíná na zadané pozici znaku a pokračuje na konec řetězce. The substring starts at a specified character position and continues to the end of the string. Substring(Int32, Int32) Načte podřetězec z této instance. Retrieves a substring from this instance. Podřetězec začíná na zadané pozici znaku a má zadanou délku. Konec řetězce je intenzivní, skvěle napsaný thriller připomínající stylem i širokým geografickým, historickým i technologickým záběrem bestsellery Michaela Crichtona a Dana Browna a filmy Den poté a 2012. Kniha zaznamenala velký úspěch po celém světě, postupně vyjde v 25 zemích a práva k filmové adaptaci koupilo ... Ponuré ráno ve fast foodu zejícím prázdnotou nevěští nic dobrého. Nápad na kulturní vložku, která by místo oživila, dopadá tragicky a předznamená atmosféru celého dne...

INFORMACE

AUTOR
Fredrik T. Olsson
DIMENZE
9,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Konec řetězce.pdf

POPIS

Co když v sobě máme všichni zakódovanou zprávu o našem konci? William Sandberg, bývalý vojenský kryptolog, a Janine Haynesová, talentovaná mladá sumeroložka, jsou uneseni tajnou organizací, aby odhalili tajemství jedné tisíce let staré zprávy zakódované v nejcitlivějším médiu – lidské DNA. Zatímco si William a Janine lámou hlavu, jak zabránit důsledkům tajemného poselství, hrůzostrašný scénář se začíná naplňovat a lidstvo čelí událostem, které mohou ohrozit jeho buducnost. Stopy tohoto příběhu vedou ze Stockholmu do dalších evropských měst i celého světa a zdánlivě samostatné dějové linie se v něm prolnou ve strhující pátrání po velkých životních záhadách a klíčových dějinných událostech lidstva. Konec řetězce je intenzivní, skvěle napsaný thriller připomínající stylem i širokým geografickým, historickým i technologickým záběrem bestsellery Michaela Crichtona a Dana Browna a filmy Den poté a 2012.

Chcete si přečíst knihu?Konec řetězce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fredrik T. Olsson. Číst Konec řetězce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY