Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela

Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela - Michael Stavarič | Replicamaglie.com

...od lostsoul2015. Román odehrávající se v neurčité době a nespecifikované zemi ... Nakladatelství Archa | ČBDB.cz ... . Hlavní postava je dospívající chlapec vychovávaný podivínským strýcem v osadě obklopené lesy a poddolované chodbami po těžbě rudy, uhlí ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog vybraných autorů > S > Stavarič - Michael Stavarič. Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Michael Stavarič. What does DNY stand for? Your abbre ... Kniha: Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela (Michael ... ... .cz knihy, jejichž autorem je Michael Stavarič. What does DNY stand for? Your abbreviation search returned 4 meanings. Link/Page Citation Category Filters; All definitions (4) Information Technology (0) Military & Government (1) Science & Medicine (0) Organizations, Schools, etc. (1) Business & Finance (1) Slang, Chat & Pop culture (1) Sort results: ... Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela - Michael Stavarič CZ . Večírek s Kantem . Promýšlet architekturu . Benátské Imprese - Klaus Merz . Kategória značky Archa. 71. Knihy . U nás nájdete vyše 15 400 000 produktov a 10 900 internetových obchodov. O Heureke O Heureke. Čo je Heureka? ... Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela - Michael Stavarič . Paměti, deníky, tajemné obrazy se smyslem pro nadčasovou absurditu a každodenní surreálno, to je palčivý román Michaela Stavariče. Autor ho označil za svůj zásadní text. Vypráví o klukovi, jemuž se mísí minulost a přítomnost. Informace o nakladatelství Archa. Připravované novinky. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. Books by Radka Denemarková. Radka Denemarkov ... Dny ohňů, dny spálenišť, dny popela by. Michael Stavaric, Radka Denemarkov ... Dny ohňů, dny spálenišť, dny popela. Nížiny. Lea Za překlad knihy Dny ohňů, dny spálenišť, dny popela Michaela Stavariče rakouskou Cenu spolkového ministra pro umění, kulturu, ústavu a média (2017). Dvojromán Kobold (2011) byl nominován na Cenu Josefa Škvoreckého. dostupnost neznámá. 269 Kč 242 Kč. Dva pánové se spolu vydají na procházku po pláži. Nevědí, kdo je ten druhý. Ale zjistí, že je... Michael Stavarič: Dny ohňů, spálenišť, popela, román, doslov: Dny, o které se popálíš (str. 171-180). Archa Zlín 2016, ISBN 978-80-87545-43-0; Herta Müllerová: Nížiny, román, Mladá fronta 2014, ISBN 978-80-204-3134-9 Dny ohňů, spálenišť a popela . Paměti, deníky, tajemné obrazy se smyslem pro nadčasovou absurditu a každodenní surreálno, to je palčivý román od Michael Stavarič, který představíme příští týden v Galerii Lucerna. nakladatelstviarcha.cz Autor ho označil za svůj zásadní text. Vypráví o klukovi, jemuž se mísí ... 19/12/2017 . Milí přátelé, děkujeme Vám za přízeň projevenou v roce 2017 a budeme se na Vás těšit v roce nadcházejícím. Vaše Literární agentura Ulita...

INFORMACE

AUTOR
Michael Stavarič
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela.pdf

POPIS

Paměti, deníky, tajemné obrazy se smyslem pro nadčasovou absurditu a každodenní surreálno, to je palčivý román Michaela Stavariče. Autor ho označil za svůj zásadní text. Vypráví o klukovi, jemuž se mísí minulost a přítomnost. Po záhadné smrti své mámy vyrůstá u strýčka uprostřed hor, nad spletí tajemných podzemních chodeb. Vyrůstá v místě, které je po staletí vydáno všanc nebezpečím všeho druhu. Radost ze života ale nezabily ani dávné války, ani revoluce. Není nakonec stejně největší hrozbou dospívání? Kdy nám svět dospělých už nikdy nemůže lhát? Navracejí se „tytéž“ vzpomínky, odlišně vnímané v kontextu doby i v kontextu zastřešujících informací; ty jen umocňují dobovou slepotu.Hranice mezi realitou a surreálnem je prostupná. Lidé mizí, krajem táhnou vojáci různých armád, hladové smečky psů, duchové... Děje se cosi obludného, roky nízkosti, špíny, hrůz. Děje se cosi obludného, roky radostí, her, lásek. Vypravěč nedokáže být stejný jako oni. A kdo to nedokáže, s tím je konec.Netrpělivá touha po rozuzlení žene vypravěčovy věty, které nerozlišují sny dětství a magii puberty. Touha po temnotě, po tmavých koutech, po ráji, po mytickém středu, kde snící bytosti vznikají ze snů a pak zase ony mají sny; musejí snít, jinak zahynou. Toto jsme my. Toto je sen, který žijeme. Svět už nám nikdy nemůže lhát.

Chcete si přečíst knihu?Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Stavarič. Číst Dny ohňů, dny spálenišť a dny popela Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY