Olomouc literární 3: O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí

Olomouc literární 3: O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí - František Všetička | Replicamaglie.com

...litě. Olomouc literární 3 - Všetička František - Kniha je souborem fejetonů o spisovatelích, kteří byli spjati s tímto městem ... Olomouc levně | Mobilmania zboží ... . Jde o literáty nejen různého času (od Karla staršího ze Žerotína po soudobého Petra Rittera), ale také názorového rozrůznění od t František Všetička: Olomouc literární. Votobia, Olomouc 2002, 255 s. Olomouc literární, 2. Agriprint Olomouc 2014, 220 s. Olomouc literární. O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí. Olomouc, Poznání, 2016, 168 s. Libor Martinek (1965) je liter ... Olomouc | Sleviste.cz ... . Olomouc literární. O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí. Olomouc, Poznání, 2016, 168 s. Libor Martinek (1965) je literární vědec, působí na Slezské univerzitě v Opavě. Obsah Listů 4/2018 ... Hubený nás nedostanou Akcent Fejetony, rozhovory můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 175 Kč s rychlým doručením. Akcent Hubený nás nedostanou Fejetony, rozhovory ... Zobrazit celý popis produktu >>> Specifiakce: kód zboží: 9788072686193 - 5177176 olomouc okoli olomouce • olomouc okoli olomouce neuveden • olomoucke okamziky 1989 olomouc moments • dejiny olomouce • olomouc bohemia • paves olomouc • meteostanice olomouc • olomoucky bestiar • olomoucke vychazky • somatologie olomouc • Knihy poznání seřazené podle ceny od nejlevnějšího. Většinu produktů máme skladem. Zboží doručíme do 24 hodin až k vám domů. Rádi vám poradíme s výběr... Úvod Knihy Beletrie Fejetony, rozhovory, úvahy, eseje Olomouc literární 3. Olomouc literární 3 František Všetička. O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí. Cena v prodejně: ... Porovnání cen o spisovatelich, srovnání cen o spisovatelich na portálu HLEDEJCENY.cz. Soubor fejetonů o dalších literárních tvůrcích působících delší či kratší dobu v Olomouci. Vzhledem k tomu, že Olomouc nebyla nikdy národnostně zcela uzavřena, odráží se tato skutečnost i v této knize, v níž vedle Čechů figurují rovněž Němci, Rakušané, Poláci, Slováci a Židé. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Up olomouc v nejvyšší kvalitě. Přinášíme fejetony, rozhovory ručně vybrané produkty od kvalitních českých e-shopů. Ušetřete při nákupu fejetony, rozhovory. Veškeré podrobnosti, recenze a technické údaje naleznete v detailu. Olomouc literární 3 (O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí) František Všetička • Poznání, 2016 Posielame do šiestich dní...

INFORMACE

AUTOR
František Všetička
DIMENZE
6,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Olomouc literární 3: O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí.pdf

POPIS

Kniha je souborem fejetonů o spisovatelích, kteří byli spjati s tímto městem. Jde o literáty nejen různého času (od Karla staršího ze Žerotína po soudobého Petra Rittera), ale také názorového rozrůznění od tomistických dominikánů až po polemického Mojmíra Grygara. Autor František Všetička do širšího povědomí uvádí nejen tvůrce národnostně rozdílné od Rakušana J. L. Knolla po českého obrozence J. S. Presla, ale rovněž slovesné pracovníky profesně odlišné od Jiřího Wolkera až po příležitostně píšícího sochaře Zdeňka Přikryla. Každý z nich Olomouci cosi přinesl.

Chcete si přečíst knihu?Olomouc literární 3: O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Všetička. Číst Olomouc literární 3: O literárních tvůrcích spjatých s Olomoucí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY