Z lodiček do holin

Z lodiček do holin - Marcela Mlynářová | Replicamaglie.com

...začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí ... Z lodiček do holin - Knihkupectví Luxor ... ... Z lodiček do holin Autor: Mlynářová, Marcela Nakladatel: Brána EAN: 9788072435043 ISBN: 978-80-7243-504-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 12,3 × 19 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Objednávejte knihu Z lodiček do holin v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Z lodiček do holin 4 7 recenzí Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Z lodiček do holin Autorka úspěšných knih D ... Z lodiček do holin | ...to,co mě baví ... . Z lodiček do holin Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Humorně popisuje příhody spojené jak se změnou ... Z lodiček do holin. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Marcela Mlynářová není, co se psaní týče, žádným nováčkem. ... Z lodiček do holin Tak se jmenuje knížka od Marcely Mlynářové , se kterou jsem trávila dny, když jsem před nedávnem ocho...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Mlynářová
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Z lodiček do holin.pdf

POPIS

Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Humorně popisuje příhody spojené jak se změnou stylu života, tak i prostředí, v němž je sice možné přežít bez partnera, psa a signálu mobilního telefonu, ne však bez dobrodružné povahy a pistole v kapse.

Chcete si přečíst knihu?Z lodiček do holin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Mlynářová. Číst Z lodiček do holin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY