Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě

Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě - Pavel Mauer | Replicamaglie.com

...Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě Pavel Maurer Nakladatel: CPress 2019 Glosy Pavla Maurera ... Nejezte blbě! zve festival na dobré jídlo nejen do Brna ... ... . Nejezte, nepijte a nežijte blbě! Glosy Pavla Maurera. Nejezte, nepijte a nežijte blbě! MAURER PAVEL. ... Ovšem ne v roli kuchaře. O jídle přemýšlí, píše, čte, ochutnává ho a hodnotí. Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, jsou rozděleny do kapitol, které vám ... Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, jsou rozděleny ... Glosy Pavla Maurera - Pavel Maurer od 211 Kč - Heureka.cz ... ... Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, jsou rozděleny do kapitol, které vám poodhalí náhled barda českého kulinářského světa na nejrůznější témata zahrnující kulturu restaurací, jídelní zvyky a rituály, nebo třeba specifika české i zahraniční kuchyně. V nakladatelství Albatros Media vyšla kniha Glosy Pavla Mauera s podtitulem Nejezte, nepijte a nežijte blbě. Pavel Maurer je označován jako gastronaut - o jídle přemýšlí, píše, čte, ochutnává ho a hodnotí. Kniha vychází z jeho „gastronomických glos", které předával posluchačům na stanici Českého rozhlasu Radiožurnál. Kniha: Glosy Pavla Maurera (Pavel Maurer). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! A tak vznikly „gastro...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Mauer
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě.pdf

POPIS

Pavel Maurer je výraznou osobností české gastronomické scény. Ovšem ne v roli kuchaře. O jídle přemýšlí, píše, čte, ochutnává ho a hodnotí. Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, jsou rozděleny do kapitol, které vám poodhalí náhled barda českého kulinářského světa na nejrůznější témata zahrnující kulturu restaurací, jídelní zvyky a rituály, nebo třeba specifika české i zahraniční kuchyně.

Chcete si přečíst knihu?Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Mauer. Číst Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY