Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě

Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě - Pavel Mauer | Replicamaglie.com

...e označován jako gastronaut - o jídle přemýšlí, píše, čte, ochutnává ho a hodnotí ... Nejezte blbě! zve festival na dobré jídlo nejen do Brna ... ... . Kniha vychází z jeho „gastronomických glos", které předával posluchačům na stanici Českého rozhlasu Radiožurnál. Kniha: Glosy Pavla Maurera (Pavel Maurer). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! A tak vznikly „gastronomické glosy" pod názvem Nejezte, nepijte a když to . půjde, ani nežijte blbě! Od té doby každý týden píšu a namlouvám dvě nová . tém ... Glosy Pavla Maurera - Pavel Maurer od 211 Kč - Heureka.cz ... . půjde, ani nežijte blbě! Od té doby každý týden píšu a namlouvám dvě nová . témata. Nevěřili byste, jak nesmírně barevný, voňavý a rozsáhlý je svět ko. lem jídla a pití! Stále je o čem hovořit. Jednou jsem zaskočen, že mi nerostou Vytvořit citaci; Sdílet; Podobné jednotky. Co věděly naše babičky a co jsme my zapomněli / Autor: Vrábková, Helena, 1958- Vydáno: (2011) Jak Kubík přestal být mlsný : výlet do země skřítků / Autor: Drobný, Libor, 1984- Vydáno: (2015) 365 : gastromapa Lukáše Hejlíka Autor: Hejlík, Lukáš, 1980- Vydáno: (2019) Název: Glosy Pavla Maurera - Nejezte, nepijte a nežijte blbě! Autor: Pavel Maurer. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; Beletrie › Humor, satira; ISBN: 978-80-264-2804-6. EAN: 9788026428046. Objednací kód: NA370541 Pavel Maurer je výraznou osobností české gastronomické scény. Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, vám poodhalí náhled barda českého kulinářského světa na nejrůznější témata. Nakladatelská anotace. Kráceno. Premiéry Pavla Přeučila. Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek ... Nejezte, nepijte a nežijte blbě! 12.01.2020. Autor: repro/vitalia.cz. ... Ovšem nikoli v roli kuchaře. O jídle přemýšlí, píše, čte, ochutnává ho a hodnotí. Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, jsou ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Glosy Pavla Maurera. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Glosy Pavla Maurera. Nejezte, nepijte a nežijte blbě! MAURER Pavel. Info: CPress, 2019 (1.) - v...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Mauer
DIMENZE
4,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě.pdf

POPIS

Pavel Maurer je výraznou osobností české gastronomické scény. Ovšem ne v roli kuchaře. O jídle přemýšlí, píše, čte, ochutnává ho a hodnotí. Krátké glosy, původně odvysílané na vlnách Českého rozhlasu - Radiožurnál, jsou rozděleny do kapitol, které vám poodhalí náhled barda českého kulinářského světa na nejrůznější témata zahrnující kulturu restaurací, jídelní zvyky a rituály, nebo třeba specifika české i zahraniční kuchyně.

Chcete si přečíst knihu?Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Mauer. Číst Glosy Pavla Maurera: Nejezte, Nepijte a nežijte blbě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY