Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole

Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole - Ivana Novotná | Replicamaglie.com

...l určen všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách ... Pracovní sešity a listy - Logopedie VENDY ... . Pracovní sešit předškoláka 2 Příprava dítěte na úspěšný start ve škole ... Pracovní sešit předškoláka 2 je stejně jako předchozí díl určen všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole Tento pracovní sešit je určen všem dětem, které se již připravují ke vstupu do školy. Obsahuje spoustu zábavných úkolů důležitých pro zvládnutí základů čtení, psaní a počítání. Příprava ... Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný ... ... . Obsahuje spoustu zábavných úkolů důležitých pro zvládnutí základů čtení, psaní a počítání. Příprava dítěte na úspěšný start ve škole Autor: Ivana Novotná - Pracovní sešit předškoláka 2 je stejně jako předchozí díl určen všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřsk...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Novotná
DIMENZE
7,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole.pdf

POPIS

Tento pracovní sešit je určen všem dětem, které se již připravují ke vstupu do školy. Obsahuje spoustu zábavných úkolů důležitých pro zvládnutí základů čtení, psaní a počítání. Dítě si procvičí nejen pozornost, paměť, samostatné myšlení, vyjadřovací schopnosti, jemnou motoriku, početní představy, ale také různé znalosti z přírody a společnosti. Úlohy je možné plnit postupně i na přeskáčku, stačí si jen vybrat a nezapomenout na pochvalu!

Chcete si přečíst knihu?Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Novotná. Číst Pracovní sešit předškoláka 2: Příprava dítěte na úspěšný start ve škole Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY