Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt

Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - Michael Ende, | Replicamaglie.com

...jí ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt tak dostali konec, který si po právu zasloužili ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt (2019) | Panáček v říši ... ... . Kniha na mě na rozdíl od Nekonečné příběhu působí víc dětsky, ale není to rozhodně na škodu, tedy pokud máte rádi dobrodružství a jste stejně infantilní jako já :) Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt Autor: Ende, Michael a Freund, Wieland Nakladatel: Portál EAN: 9788026215363 ISBN: 978-80-262-1536-3 Originál: Rodrigo Raubein und Knirps sein Knappe Překlad: Somogyi, Viola Ilustrace: Kehn, Regina Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 16,8 × 33,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Audiokniha Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt obsahuje pohádkový příběh od a ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt Michael Ende ... ... . vydání) Audiokniha Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt obsahuje pohádkový příběh od autora Nekonečného příběhu Michaela Endeho a Wielanda Freunda. Čte Jan Vondráček. Syn kočovných loutkoherců zvaný Špunt vyhledá nejstrašnějšího z loupeživých rytířů, aby se stal jeho panošem. Jenže nic není takové, jaké se zdá být ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt - dobrodužná kniha o strachu a odvaze pro malé čtenáře AKTUALITY | 28. 10. 2019 Když se během strašlivé bouřky uprostřed temného a hrozivého Děsohvozdu ztratí malý chlapec jménem Špunt, vypukne v maringotce jeho rodičů - potulných loutkářů Baculíkových - panika. ... Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt. Jan Vondráček, Michael Ende, Wieland Freund. Pro děti Zahraniční literatura. Během strašlivé bouře po cestě temným Děsohvozdem zmizí z maringotky kočovných loutkoherců Baculíkových jejich jediný synek zvaný Špunt. Špunt je malý chlapec, který neví, co je strach. Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o dobrodružném životě plném nebezpečí. A tu se jednoho dne dozví, že nedaleko něj žije rytíř Rodrigo Raubíř, kterého se bojí celé široké daleké okolí a příko...

INFORMACE

AUTOR
Michael Ende,
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt.pdf

POPIS

Špunt je malý chlapec, který neví, co je strach. Potulný život loutkáře ho nebaví a nudí. Od rodičů stále slyší, co musí a nesmí, že něco nejde a že se něco nedělá. Sní o dobrodružném životě plném nebezpečí. A tu se jednoho dne dozví, že nedaleko něj žije rytíř Rodrigo Raubíř, kterého se bojí celé široké daleké okolí a příkopy jeho hradu lemují ohlodané vybělené kosti. Malý Špunt se rozhodne okamžitě: uteče z domova a vstoupí do Rodrigových služeb. Kniha o odvaze a strachu a o tom, že ne vždy jsou věci takové, jaké se na první pohled mají zdát, je určena především čtenářům od 7 do 10 let.

Chcete si přečíst knihu?Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Ende,. Číst Rodrigo Raubíř a neohrožený Špunt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY