To budete čubrnět!: Hravá knížka plná úkolů!

To budete čubrnět!: Hravá knížka plná úkolů! - Romana Suchá | Replicamaglie.com

...ha není jen o příbězích. Blíží se Vánoce a děti se nemohou dočkat Štědrého dne ... Čekání na Vánoce - Andrea Popprová - Megaknihy.cz ... . Aby to čekání nebylo moc dlouhé, aby bylo intenzivní a zábavné, připravili jsme pro vaše děti a vnoučata knížku se spoustou hravých aktivit a úkolů. Ty doprovází návody na výtvarné tvoření a hry, voňavé recepty a jednoduché povídání o vánočních zvycích. dostupnost neznámá. 149 Kč 134 Kč. Děti často slyší, že jsou špinavé jako prasátko, lakomé jako kř ... To budete čubrnět!: Hravá knížka plná úkolů! - Praha ... ... . 149 Kč 134 Kč. Děti často slyší, že jsou špinavé jako prasátko, lakomé jako křeček nebo že spí tvrdě jako dudek. V... Hodnocení uživatelů Původní cena: 225 Kč, celková sleva: 56 % Netradiční sešit Hervé Tulleta, oblíbeného autora Knížky a Barev, nabízí dětem na každé dvojstraně skvělá prostředí pro nesmrtelné souboje pastelek, tužek a fixek. Zábavná kniha jak pro dvojici, tak samotné dítě rozvíjí představivost a výtvarné cítění, ale především nabízí materiál na spoustu času legrace. Knížka na sebe upozorní svou nápaditou a výraznou obálkou, ostře řezané černobílé ilustrace dobře evokují kreolské pohádky uvnitř. Když je čtete, rozprostře se kolem vás černočerná noc plná chechotu a cikád z Martiniku. Postavy grónské mytologie. Z dánského originálu přeložil Zdeněk Lyčka; Ilustrace: Aage Gitz ... Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Interaktivní hračky. Máte vybrané filtry: od 200 do 400 Kč egmont tlapkova patrola tlapkomalovanky • tlapkova patrola tlapkomalovanky • tlapkova patrola tlapkomalovanky kolektiv • egmont tlapkova patrola hrava knizka • tlapkova patrola tvoriva sada egmont cr • tlapkova patrola hrava knizka egmont cr • tlapkova patrola 1001 samolepek egmont cr • mic tlapkova patrolab>tlapkova patrola ... Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky. Kdo napsal knihu Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky? Autorem je Romana Suchá. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih....

INFORMACE

AUTOR
Romana Suchá
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
To budete čubrnět!: Hravá knížka plná úkolů!.pdf

POPIS

Milý interaktivní příběh o sourozencích Honzíkovi a Haničce svým vtipem potěší nejen fanoušky Mikulášových patálií. Jak dopadne nepovedené kouzelnické představení malého Honzíka a jaké trampoty čekají na Haničku, která si musí vytoužené morčátko získat domácími pracemi? Hřejivý příběh je obohacen jednoduchými úkoly, jejichž prostřednictvím děti poznávají svět kolem sebe. Učí se různým znalostem a dovednostem, rozvíjí své logické myšlení a usuzování.

Chcete si přečíst knihu?To budete čubrnět!: Hravá knížka plná úkolů! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Romana Suchá. Číst To budete čubrnět!: Hravá knížka plná úkolů! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY