Nalezení ztracené Marty

Nalezení ztracené Marty - Caroline Wallaceová | Replicamaglie.com

...ý konec, musíme najít jeho začátek. Marta je ztracená ... Nalezení ztracené Marty - Caroline Wallace, 2016, český ... ... . Je ztracená od chvíle, kdy ji jako miminko našli v kufru ve vlaku. Od té doby čeká v kanceláři ztrát a nálezů na liverpoolském nádraží. Nalezení ztracené Marty Autor: Wallaceová, Caroline Nakladatel: Jota EAN: 9788074629778 ISBN: 978-80-7462-977-8 Originál: The Finding of Martha Lost Překlad: Novotná, Jaroslava Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Marta je ztracená. Je ztracená od dětství - ... Nalezení ztracené Marty - Caroline Wallaceová | KOSMAS.cz ... ... . vydání) Marta je ztracená. Je ztracená od dětství - někdo ji zanechal v kufru ve vlaku z Paříže. A pak ji adoptuje žena, která má na starosti nádražní Ztráty a nálezy. Postupem času se bohužel ukazuje, že tato paní není zrovna moc hodná… Malou dívku přesvědčí, že vytáhne-li byť jen paty „ven", celé nádraží skončí v troskách. Nalezení ztracené Marty. Píše vám: M&P Datum: Srpen 30, 2016 Kategorie: Recenze fakt čtivé Tags: Beatles, hledání sebe, minulost, novinář, radost z maličkostí, sirotek, touha po slávě, všední dny Ooo, to jsem zase něco objevila! Tak přesně toto jsem si řekla poprvé, když jsem se o knížce Nalezení ztracené Marty dozvěděla. . Podruhé, s ještě nadšenějším ... Nalezení ztracené Marty. Kdo napsal knihu Nalezení ztracené Marty? Autorem je Caroline Wallace. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Knihu Nalezení ztracené Marty vydalo nakladatelství Jota. Ukázka z knihy. Moc ráda se točím dokola. Není to ten nejefektivnější způsob, jak se dostat odněkud někam. Ale myslím, že po mnoha měsících pokusů jsem se vypracovala k naprosté dokonalosti. A to díky baletní technice, o které jsem se dočetla v jedné ztracené ... Dočetla jsem Kouzelný náramek - opravdu kouzelný a nádherný příběh a načala Nalezení ztracené Marty. To se mi líbí hodně, je to takové snové, připomíná mi to filmy Amelie z Montmartru nebo Hugo a jeho velký objev. Sobota: Jedna babička /tchýně/ se nám vrací z hlídání v Praze. Pozvali jsme ji i švagrovou na oběd. Editions for The Finding of Martha Lost: 0857523341 (Hardcover published in 2016), 3499271192 (Paperback published in 2015), (Kindle Edition published in... Nalezení ztracené Marty. 1. 7. 2019. Chceme-li, aby náš život měl šťastný konec, musíme najít jeho začátek. Psychologický román. Nalezení ztracené Marty. Wallaceová Caroline. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 328 ... RC Recenze - Nalezení ztracené Marty (Caroline Wallace) Marta je ztracená. Je ztracená od chvíle, kdy ji jako miminko našli v kufru ve vlaku. Od té doby čeká v kanceláři ztrát a nálezů na liverpoolsk...

INFORMACE

AUTOR
Caroline Wallaceová
DIMENZE
7,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Nalezení ztracené Marty.pdf

POPIS

Příběhy tajemných ztrát a vzrušujících nálezů.Chceme-li, aby náš život měl šťastný konec, musíme najít jeho začátek.Marta je ztracená. Je ztracená od chvíle, kdy ji jako miminko našli v kufru ve vlaku. Od té doby čeká v kanceláři ztrát a nálezů na liverpoolském nádraží. Je to už šestnáct let a Marta, které dali jméno Ztracená, stále doufá, že se o ni někdo přihlásí. Celou dobu Martu vychovává žena zvaná Matka, bigotní manipulativní tyranka, pro niž jsou všechny příjemné stránky života jen dílem Satana. Navzdory tomu si Marta zachová ničím nezkalenou víru v dobro a málem na svou naivitu doplatí, ale s pomocí přátel nakonec dokáže nástrahy zlého světa překonat. Na první pohled fantaskní příběh, který se odehrává prakticky celý na liverpoolském nádraží sedmdesátých let, se mohl docela dobře stát. Autorka stránky své knihy zaplňuje svéráznými hrdiny a napínavými dějovými linkami, ať už je to vzrušující nález kufříku údajně obsahující předměty skupiny Beatles, či objevování tajuplných chodeb pod městem, a jak sama přiznává, její kniha je „milostným dopisem městu Liverpool“. A především je to příběh hledání vlastní identity. Je to příběh ztrát a nálezů. Příběh podobající se pohádce, viděný čistýma očima dívky, která si dokázala vytvořit svůj vlastní magický svět mezi zdmi rušného nádraží, mikrosvět, v němž čtenář spolu s Martou a jejími přáteli objevuje celý vesmír.

Chcete si přečíst knihu?Nalezení ztracené Marty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caroline Wallaceová. Číst Nalezení ztracené Marty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY