Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy

Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy - Ivan Jonák | Replicamaglie.com

...íležitosti, co mi tyto časy nabídly ... Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu ... ... . I když text této knihy skončí pár dní před slavnostním otevřením Discolandu v roce 1992, pochopíte, že to bohatě stačí k tomu, abyste získali spousty odpovědí na otázky týkající se mé osoby, a taky že za ... Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy - Ivan Jonák . Rukopis knihy Ivana Jonáka vznikl mezi roky 2005 až 2011 při jeho několikaletém pobytu ve vězení, kde si odpykával trest za nájemnou vraždu své manželky. Jmenuji se Ivan Jonák. Na Heurece vyu ... Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu ... ... . Jmenuji se Ivan Jonák. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy Ivan Jonák. 399 Kč ... Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy - Jonák Ivan Rukopis knihy Ivana Jonáka vznikl mezi roky 2005 až 2011 při jeho několikaletém pobytu ve vězení, kde si odpykával trest za nájemnou vraždu své manželky. Kupte knihu Sex, Disco, Revoluce! (Ivan Jonák) s 18 % slevou za 327 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy Jonák Ivan Cena: 351 Kč ... Zlatý časy - Petr Hudský Každý si je prožil. ... Možná i pochopí, že zlatý časy nemusí mít člověk jen na dobu určitou. Že ta časová omezení si v životě vytváříme my sami. přidat komentář nebo recenzi ... Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy autor: Jonák Ivan dopor. cena: 399 Kč naše cena: 351Kč...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Jonák
DIMENZE
9,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy.pdf

POPIS

Rukopis knihy Ivana Jonáka vznikl mezi roky 2005 až 2011 při jeho několikaletém pobytu ve vězení, kde si odpykával trest za nájemnou vraždu své manželky. Jmenuji se Ivan Jonák. Mnozí mě jistě znáte jako provozovatele podniku Discoland Sylvie. Často jsem vyobrazován jako jeden ze symbolů 90. let a bývám spojován s divokými začátky podnikání, ale o tom, jak jsem se k tomu všemu dostal, nevíte vlastně nic. Můj život totiž byl absurdita všech absurdit a neuvěřitelná sinusoida. V této knize popisuji dobu a postavy 70., 80. a 90. let a také různé příležitosti, co mi tyto časy nabídly. I když text této knihy skončí pár dní před slavnostním otevřením Discolandu v roce 1992, pochopíte, že to bohatě stačí k tomu, abyste získali spousty odpovědí na otázky týkající se mé osoby, a taky že za spoustou věcí stál SEX. Dozvíte se, že ve vzniku Discolandu a mé pozdější kariéry podnikatele je zhmotněno fungování této pološílené země, která se nedokázala dodnes zbavit veksláctví a úředníčků s nastavenými klokaními kapsami na bankovky. A taky že Discoland by neexistoval bez mé aktivní role v sametové revoluci, při které si mě oblíbil Karel Kryl a účinkoval v ní i můj bílý mercedes. Sex, Disco, Revoluce. V tomhle všem jsem si vedl velmi dobře. Možná, že jsem byl přímo nejlepší!

Chcete si přečíst knihu?Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Jonák. Číst Sex, Disco, Revoluce! - Vzpomínky majitele Discolandu Sylvie na zlatý časy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY