Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně

Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně - Valenti Roncová | Replicamaglie.com

...rantiška Římská - Valenti Roncová . Po ztrátě synů a manžela přijala úděl vdovy ... Naplasti na rany diskretni | Sleviste.cz ... . Její dřívější palác se proměnil v útočiště chudých a nemocných. V době, kdy Řím strádal politickými spory a lidé houfně umírali na mor, s diskrétní „aristokracií ducha" slouží nejzapomenutějším. Svatá Františka Římská : osvědčená přímluvkyně / Hlavní autor Ronco Valenti, Maria Luigia, 1926- Vydáno 2019 Dostupnost : Načítá se... Vyberte si z knih od autora Valenti Roncová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poš ... Svata frantiska rimska | HLEDEJCENY.cz ... ... Vyberte si z knih od autora Valenti Roncová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Svatá Františka Římská (Osvědčená přímluvkyně) Valenti Roncov á • Refugium Velehrad-Roma, 2019 . Posielame do 8 dní. Po ztrátě synů a manžela přijala úděl vdovy. ... Koláček, Josef, 1929-2019 Koláček, Josef (1929- ). Kolacek, Josef Josef Koláček VIAF ID: 3037193 (Personal) Permalink: http://viaf.org/viaf/3037193 Knihy z edície Prameny spirituality na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Knihy vydavateľstva Refugium Velehrad-Roma si môžete výhodne a pohodlne nakúpiť na Literama.sk Kolektivní monografie je členěna do tří tematických bloků. V prvním oddíle nazvaném Theologia et Philosophia je zaraženo šest studií, a sice tři teologické (S. Hlaváč, L. Nosek, B. J. Štivar), zaměřené na nejstarší dějiny františkánství, a následně tři filosofické......

INFORMACE

AUTOR
Valenti Roncová
DIMENZE
7,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně.pdf

POPIS

Po ztrátě synů a manžela přijala úděl vdovy. Její dřívější palác se proměnil v útočiště chudých a nemocných. V době, kdy Řím strádal politickými spory a lidé houfně umírali na mor, s diskrétní „aristokracií ducha“ slouží nejzapomenutějším. Vnitřně strádala papežským rozkolem a obětovala se za sjednocující koncil, který by vyhojil rány církve. Nepřekvapuje, že je nazvána patronkou Říma. Je osvědčenou přímluvkyní za ty, kteří si zoufají nad ztrátou majetku a jsou nuceni žít v nespravedlnosti.

Chcete si přečíst knihu?Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Valenti Roncová. Číst Svatá Františka Římská: Osvědčená přímluvkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY