Štěpánův podivuhodný stroj

Štěpánův podivuhodný stroj - Zuzana Pospíšilová | Replicamaglie.com

...ti nebo čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a rádi si čtou s rodiči ... Děti jsou rození vynálezci | Informatorium 3-8 ... .Pomocí knihy se navíc děti naučí zábavnou formou terminologii spojenou s určováním času. Hledáte Štěpánův podivuhodný stroj od Zuzana Pospíšilová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Štěpánův podivuhodný stroj Zuzana Pospíšilová . Skladem 5+ ks 216 Kč ... Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří ... Štěpánův podivuhodný stroj - 12 kapitol ze života malého ... ... ... Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii spojenou s ... Kniha: Štěpánův podivuhodný stroj Autor: Zuzana Pospíšilov á. Malý Štěpán pomáhá tatínkovi v dílně, mamince nahlíží pod pokličky a dědovi dokonce rozebere hodiny s kyvadlem, a to vše proto, aby zjistil, jak co funguje. ... Pokud hledáte zajímavou inspiraci, jakou knihu svým dětem pořídit, Štěpánův podivuhodný stroj bude ta nejlepší volba. Už se moc těším, až dám tuto knihu přečíst svým dvou synům. Mají moc rádi knihy plné dobrodružství. A to jaké prožije Štěpán na dědečkově půdě, to určitě stojí za to. Štěpán, hlavní postava knížky Štěpánův podivuhodný stroj, je neobyčejně zvídavý kluk.Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Št...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
4,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěpánův podivuhodný stroj.pdf

POPIS

Štěpán je neobyčejně zvídavý kluk. Všechno ho zajímá, všemu chce přijít na kloub. Jakmile je v jeho dosahu nějaký přístroj, hned zkoumá, jak funguje a jak by se ho dalo využít. Na otázku, čím by chtěl být, bez váhání odpoví: „Budu vynálezcem!“ Co se stane, když se takový kluk ocitne sám v noci s velkými starožitnými hodinami? Jak fungují? A jaké tajemství se skrývá u prarodičů na půdě? Vezměte si šroubovák, hodinářské kukátko a probuďte ve svých dětech vynálezce. Kniha je určena pro předškolní děti nebo pro čerstvé školáky, kteří mají rádi stroje a přístroje a rádi si čtou s rodiči. Mimo jiné příběh o Štěpánovi dětem nenásilně a hravou formou osvětluje základní terminologii spojenou s určováním času (malá a velká ručička a jaký časový úsek ukazuje, celá hodina, časové úseky ciferníku atd.).

Chcete si přečíst knihu?Štěpánův podivuhodný stroj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Štěpánův podivuhodný stroj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY