Adobe Photoshop CC: Oficiální výukový kurz

Adobe Photoshop CC: Oficiální výukový kurz - Andrew Faulkner, | Replicamaglie.com

...uje 15 tematických lekcí, v nichž se naučíte vše od základů ovládání a práce s výběry až po použití nových inteligentních nástrojů, editaci videa a profesionální úpravy fotografií ... Adobe Photoshop CS - oficiální výukový kurz - Petr Václavek ... . Praktická príručka na ovládnutie Adobe Photoshop CC od Andrewa Faulknera a Conrada Chaveza nás prevedie celým Photoshopom. S priloženým DVD plným príloh, množstvom obrázkov a to všetko na lesklom papieri. Pre koho je kniha určená? Presne pre tých, ktorí sa chcú naučiť pracovať s Photoshopom. Kniha mapuje Photoshop CC vo verzii 2015 od jeho základov, […] Recenze Adobe Illustrator CC: Oficiáln ... Paperback: Adobe InDesign CS6: Oficiální výukový kurz ... ... . Pre koho je kniha určená? Presne pre tých, ktorí sa chcú naučiť pracovať s Photoshopom. Kniha mapuje Photoshop CC vo verzii 2015 od jeho základov, […] Recenze Adobe Illustrator CC: Oficiální výukový kurz Computer Press se dočtete níže Více specifiakcí o výrobku Adobe Illustrator CC: Oficiální výukový kurz naleznete na našich stránkách níže, nebo i na webu prodejce Alza.cz, u kterého si snadno můžete tento výrobek zakoupit online v eshopu - cena je výhodná 566 Kč.Ovšem od tohoto výrobce Computer Press najdete v ... Oficiální výukový kurz pro Adobe Photoshop CS6 obsahuje 14 výukových lekcí, v nichž se naučíte vše od základů ovládání a práce s výběry až po použití nových inteligentních nástrojů, editaci videa a profesionální úpravy fotografií. Oficiální výukový kurz pro Adobe Photoshop CC obsahuje 15 tematických lekcí, v nichž se naučíte vše od základů ovládání a práce s výběry až po použití nových inteligentních nástrojů, editaci videa a profesionální úpravy fotografií. Obsah knihy: Adobe InDesign CS6: Oficiální výukový kurz. Vyzkoušejte si, jak snadné je vytvářet vlastní dokumenty, pracovat s typografickými efekty, inteligentním formátováním a dalšími nástroji nejnovější verze InDesignu. Adobe Photoshop CS5 Oficiální výukový kurz. Autor: Adobe Creative Team, vydal ComputerPress brožovaná vazba formát knihy: 167 mm x 225 mm 368 stran plnobarevných + DVD-ROM Datum vydání: listopad 2010 Cena: 587 Kč včetně DPH Adobe Photoshop CS6 - Oficiální výukový kurz - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi Praktický průvodce nejnovější verzí přímo od tvůrců Photoshopu Nejrychlejší, nejsnadnější a nejpraktičtější způsob, jak se naučit pracovat v programu Adobe Photoshop CC Chcete se naučit pracovat v nejmocnějším bitmapovém editoru na trhu? Oficiální výukový kurz je příručkou vytvořenou ve spolupráci se samotnými tvůrci... Oficiální výukový kurz je příručkou vytvořenou ve spolupráci se samotnými tvůrci Photoshopu. Tato rozsáhlá kniha pokrývá všechna významná témata: základní úpravy fotografií, efekty, maskování, náročné výběry, použití inteligentních nástrojů, barevné transformace atd. Adobe Photoshop CC: Oficiální výukový kurz Andrew Faulkner, Conrad Chavez Nakladatel...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Faulkner,
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Adobe Photoshop CC: Oficiální výukový kurz.pdf

POPIS

Chcete se naučit pracovat v nejmocnějším bitmapovém editoru na trhu? Oficiální výukový kurz je příručkou vytvořenou ve spolupráci se samotnými tvůrci Photoshopu. Tato rozsáhlá kniha pokrývá všechna významná témata: základní úpravy fotografií, efekty, maskování, náročné výběry, použití inteligentních nástrojů, barevné transformace atd. Přiložené DVD obsahuje pracovní soubory ke všem výukovým lekcím.

Chcete si přečíst knihu?Adobe Photoshop CC: Oficiální výukový kurz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Faulkner,. Číst Adobe Photoshop CC: Oficiální výukový kurz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY