Gynekologie

Gynekologie - Miloslav Martan, | Replicamaglie.com

...agentury filmových záběrů s miliony prémiových vysoce kvalitních royalty-free videí, filmových záběrů a klipů za rozumné ceny ... Gynekologicko-porodnické oddělení | Nemocnice Chrudim ... . ÚVOD Naše ordinace v Brně poskytuje kompletní gynekologickou a porodnickou péči. Najdete nás na novém pracovišti. Přijímáme nové pacienty. MUDr. Hana Ježková . sady 17. listopadu 1056/29 Čelákovice . Telefon:+420 326 992 290 Komplexní gynekologická ambulantní péče, ultrazvuková diagnostika v gynekologii, prevence gynekologických nádorů, těhotenská poradna, prenatální ultrazvuková diagnotika, poradna antikoncepční, klimakterická, poradna neplodnosti, očkování proti rakovině děložního čípku. ... Ceska Gynekologie Impact Factor 2018-19 | Trend ... ... ....

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Martan,
DIMENZE
12,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Gynekologie.pdf

POPIS

Gynekologie jako většina oborů medicíny zaznamenala v posledním desetiletí významný pokrok zejména v rozšiřujících se znalostech patogeneze mnoha onemocnění. V oblasti diagnostiky se četné postupy a metody staly historií a ve všech gynekologických subspecializacích se objevily nové terapeutické možnosti. Již třetí, doplněné a přepracované vydání oblíbené učebnice je koncipováno jako výchozí text pro pregraduální výuku gynekologie a obsahuje základy všech jejích podoborů. Dnešní postgraduální výuka se přesunula na univerzity, a proto je tato monografie nezbytným zdrojem základních znalostí i pro lékaře v přípravě na ukončení kmene z gynekologie. Pořadatelé zachovali osvědčený koncept učebnice a opět přizvali ke spolupráci přední české a moravské odborníky, pedagogicky působící na většině lékařských fakult v České republice.

Chcete si přečíst knihu?Gynekologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Martan,. Číst Gynekologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY