Letopisy královské komory IV.

Letopisy královské komory IV. - Vlastimil Vondruška | Replicamaglie.com

...í do série Letopisy královské komory ... Letopisy královské komory IV / Nejlevnější knihy ... .Z této série Vám nabízíme celkem 6 knih za zvýhodněnou cenu 1 422 Kč. Letopisy královské komory II., obsahuje poviedky Falešný tolar, Tichý jazyk a Boskovická svodnice Letopisy královské komory III. , obsahuje poviedky Trpké víno a Klášterní kostnice Letopisy královské komory IV. , obsahuje poviedky Velhartické pastorále a Vražda v lázních Kupte e-knihu Letopisy královské komory IV od Vlastimil Vondruška na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské re ... Letopisy královské komory | Moba Knihy ... .cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Inzerát Letopisy královské komory IV Vlastimil Vondruška v okrese Ostrava-město, cena 189Kč, od Bonbonkotě na Sbazar.cz. Popis: Alena Vondrušková - KNIHA JE NOVÁ při platbě předem poštovné doporučeně 65 Kč, osobní předání je možné v centru Ostravy; koukněte se i na další moje věci, díky! Další příběhy královského písaře Jiřího Adama z Dobronína. Mstitel z Jenštejna - Letopisy královské komory Vondruška Vlastimil. Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. ... Letopisy královské komory IV. - Velhartické pastorále / Vražda v lázních....

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Letopisy královské komory IV..pdf

POPIS

Další příběhy královského písaře Jiřího Adama z Dobronína. První z nich zavede pána z Dobronína do Velhartic, kde byly v časech krále Jiřího z Poděbrad na čas uloženy české korunovační klenoty. A jak se zdá, tehdy se stalo něco, co ještě po desetiletích vede zasvěcené k tomu, aby vraždili. Ve druhém královský písař odjíždí z Prahy odpočinout si do lázní, ale záhy zjistí, že ani tady se nevyhne povinnostem vyšetřovatele. Majitel lázeňského domu ho požádá o pomoc, protože v jedné z koupelen je nalezeno tělo zavražděné hesenské princezny. O všem se navíc dozví inkvizice a Jiří Adam z Dobronína musí nejen hledat kruté vrahy, ale také bojovat proti německém inkvizitorovi, který se snaží dokázat řádění ďábla.

Chcete si přečíst knihu?Letopisy královské komory IV. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Letopisy královské komory IV. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY