Monology k živým i mrtvým

Monology k živým i mrtvým - Miloň Čepelka | Replicamaglie.com

...nformace o produktu Kniha Monology k živým i mrtvým, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Monology k živým i mrtvým ... Monology k živým i mrtvým - Miloň Čepelka, 2016, český ... ... . Monology k živým i mrtvým Autor: Čepelka, Miloň Nakladatel: Čas EAN: 9788074751554 ISBN: 978-80-7475-155-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 12 × 17,2 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Monology k živým i mrtvým. pochyb, že přišel jejich čas. Proto se dali do pohybu. Jejich právo se jmenuje zištnost, touha po spravedlnosti. Až dosud se neměli tak dobře jako my tady a navíc jsme to ... E-kniha: Monology k živým i mrtvým - Miloň Čepelka | Knihy ... ... . Proto se dali do pohybu. Jejich právo se jmenuje zištnost, touha po spravedlnosti. Až dosud se neměli tak dobře jako my tady a navíc jsme to byli my z Evropy a z Ameriky, kdo jsme jim tam jejich poměry rozvrtali a zpochybnili. Taky jsme uvěřili, že jsme lepší, ale z .....

INFORMACE

AUTOR
Miloň Čepelka
DIMENZE
7,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Monology k živým i mrtvým.pdf

POPIS

Názvy jednotlivých Monologů jsou ukončeny otazníkem. A ptá se muž moudrý, který si však podržel mladé srdce a dětské oči. Jeho monologisté často mluví vyčítavě, ve vzteku, ba i výsměšně – ale vždy s naléhavou touhou, aby se jejich samomluva změnila v dialog. A ten přece může vzniknout i tam, kde druhý „jen“ naslouchá – nebo čte. Tedy rovněž mezi spisovatelem a čtenářem; toho přimějí k zamyšlení či úšklebku, jenž ale vzápětí roztaje v úsměv. Ano, protože nakonec jsou jednotlivé kapitoly spíš laskavé a komické.

Chcete si přečíst knihu?Monology k živým i mrtvým ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloň Čepelka. Číst Monology k živým i mrtvým Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY