V utajení

V utajení - Danielle Steel | Replicamaglie.com

...: V utajení Originální název: Unlocked Rok: 2017 Žánr: akční, thriller Země: Velká Británie Délka filmu: 98 minut Režie: Michael Apted Scénář: Peter Jack Ryan: Shadow Recruit USA 2014 Thrillery Terorismus ... Voják v utajení | (Undercover Ops) | Online hra zdarma ... ... . Vzhledem k nízkému věku toho má Jack Ryan za sebou poměrně dost - těžké zranění z války v Afghánistánu, které ho málem doživotně zmrzačilo, náročnou rekonvalescenci, doktorát z ekonomie a práci ekonomického analytika v CIA, kterou před svým okolím a dokonce i před vlastní ženou úspěšně tají. (original title) Unlocked: Brazil: Conspiração Terrorista: Bulgaria (Bulgarian title) Пробив: Canada (French title) Le complot: Czech Republic: V utajení V utajení sa v najbližších dňoch nevysiela. Tipy n ... Voják v utajení | (Undercover Ops) | Online hra zdarma ... ... . (original title) Unlocked: Brazil: Conspiração Terrorista: Bulgaria (Bulgarian title) Пробив: Canada (French title) Le complot: Czech Republic: V utajení V utajení sa v najbližších dňoch nevysiela. Tipy na tento týždeň Prima Cool 9.5/So/ o 22:00 Tropická bouře Tugg Speedman je klonom Brucea Willisa, ktorý chŕli kasové trháky, ale nie a nie dosiahnuť......

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
9,94 MB
NÁZEV SOUBORU
V utajení.pdf

POPIS

Speciální agent Marshall Everett svou práci miluje. Přesto je o ni zvratem osudu ochuzen, když je při utajované akci postřelen. Najednou je nucen žít obyčejný život. Ale jak, když nemá přátele, rodinu, žádná citová pouta? Proto ho zaujme zdánlivě obyčejný výjev; mladá dívka v pařížském parku ukrývá do země ocelovou schránku. Je to Ariana Gregoryová, dcera velvyslance v Argentině, kterou před časem unesli a drželi v zajetí. Než pro sebe Marshall s Arianou vybudují nový začátek, musí se postavit zlobě a pomstě, která číhá v jejich minulosti.

Chcete si přečíst knihu?V utajení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst V utajení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY