Vyjednavač

Vyjednavač - Frederick Forsyth | Replicamaglie.com

...ents) More posts from the czech community ... Vyjednavač - iDNES.cz ... . 967. Posted by 2 days ago. HUMOR. who did this. 967. 36 comments. share. Define negotiator. negotiator synonyms, negotiator pronunciation, negotiator translation, English dictionary definition of negotiator. v. ne·go·ti·at·ed , ne·go·ti·at·ing , ne·go·ti·ates v. intr. Director: F. Gary Gray. Producers: Albert Beveridge, David Hoberman, Arnon Milchan, David Nicksay, Robert Stone, Webster Stone. Screenwriters: James DeMonaco, Kevin Fo ... Vyjednavač / The Negotiator (1998) | ČSFD.cz ... . Screenwriters: James DeMonaco, Kevin Fox. The MOVIECLIPS channel is ... Policejní vyjednavač Danny Roman (S. L. Jackson) patří k tomu nejlepšímu co může chicagská policie postavit do každodenní hry o životy rukojmích. Skutečné drama však začíná ve chvíli kdy je jeho parťák zavražděn a nalezené důkazy ukazují přímo na… Vyjednavač je příběh dvou sester, které jsou náhodou princezny, Božího krále, za něhož se jedna z nich musí provdat, jednoho nižšího boha, kterého jeho práce moc nebaví, a nesmrtelného muže, který se snaží napravit chyby, jež udělal před staletími. negotiator definition: 1. someone who tries to help two groups who disagree to reach an agreement with each other, usually…. Learn more. Vyjednavač je příběh dvou sester, které jsou náhodou princezny, Božího krále, za něhož se jedna z nich musí provdat, jednoho nižšího boha, kterého jeho práce moc nebaví, a nesmrtelného muže, který se snaží napravit chyby, jež udělal před staletími. Definition from Wiktionary, the free dictionary. Jump to navigation Jump to search. See also: vyjednavač vyjednavač. Definition from Wiktionary, the free dictionary. Jump to navigation Jump to search. See also: vyjednáva ... Policejní vyjednavač Danny Roman (S. L. Jackson) patří k tomu nejlepšímu co může chicagská policie postavit do každodenní hry o ž...

INFORMACE

AUTOR
Frederick Forsyth
DIMENZE
6,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyjednavač.pdf

POPIS

Profesionální vyjednavač Quinn je pověřen jednáním s únosci syna amerického prezidenta. Tato funkce vyžaduje zkušenost praktického psychologa, odvahu vojáka i obratnost kriminalisty. V průběhu vyšetřování Quinn zjišťuje, že se ocitl v centru rozsáhlého spiknutí, jehož cílem je rozvrátit vztahy mezi velmocemi a znemožnit realizaci velké odzbrojovací smlouvy, která by znamenala konec mnoha zbrojařských firem. Co proti tomu zmůže muž sice zocelený válkou a nebezpečím, ale zcela sám…?

Chcete si přečíst knihu?Vyjednavač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frederick Forsyth. Číst Vyjednavač Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY