Co zažily Tatrovky: Autopohádky z Kopřivnice

Co zažily Tatrovky: Autopohádky z Kopřivnice - Radim Zátopek | Replicamaglie.com

...topek | 156 stran Parametry publikace. Formát: 215x230 mm; Jazyk: Česky; Vazba knihy: brožovaná leskl ... Co zažily tatrovky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Všechny informace o produktu Kniha Co zažily tatrovky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co zažily tatrovky. Co zažily tatrovky od 173 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Název: Co zažily Tatrovky - Autopohádky z Kopřivnice. Autor: Radek Zátopek. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; ISBN: 978- ... CO ZAŽILY TATROVKY - AUTOPOHÁDKY Z KOPŘIVNICE | Knihy z ... ... . Autor: Radek Zátopek. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; ISBN: 978-80-7225-426-2. EAN: 9788072254262. Objednací kód: NA270020 Co zažily Tatrovky - Autopohádky z Kopřivnice - Autopohádky z Kopřivnice - Radek Zátopek Co asi dělají historická auta ( a nejen ona), když se večer zavřou dveře muzea - v našem případě toho tatrováckého v Kopřivnici? A pro toho, kdo chce vědět víc, i slovníček zvláštních slov a výrazů, galerii osobností , jejichž jména jsou s TaCO ZAŽILY TATROVKY - AUTOPOHÁDKY Z KOPŘIVNICE - publikace vydavatelství MONTANEX, a.s. - odborná literatura na Vsechny Knihy.cz - Vsechny Knihy.cz ...

INFORMACE

AUTOR
Radim Zátopek
DIMENZE
4,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Co zažily Tatrovky: Autopohádky z Kopřivnice.pdf

POPIS

Co asi dělají historická auta (a nejen ona), když se večer zavřou dveře muzea - v našem případě toho tatrováckého v Kopřivnici? Inu, baví se a vzpomínají. A že mají na co, o tom vás přesvědčí knížka toho nejpovolanějšího - archiváře muzea Tatra, který často zůstává v práci déle a slyší věci, které se ani v archivu nenajdou. Díky tomu, že si to všechno zapsal, můžeme si to přečíst a prohlédnout i my, a až příště půjdeme na prohlídku, nebudou mnohé z exponátů už jenom nějaké stroje, ale staří známí. Stačí k tomu otevřít knížku a vydat se se „splašenými žebírky“ závodit na Sicílii, se Záchranářkou na přejezd Himálaje, s Osmdesát sedmičkou na cestu Núbijskou pouští, s jedním z Téček do „vyšších kruhů“ nebo s letadélkem Sto jedničkou na skok do minulosti. Od Präsidenta se dozvíme, co je to být v něčem úplně první a od Slovenské strely, že být v něčem první neznamená vždycky výhru… Ale nemůžeme prozradit všechno. Můžeme jen říct, že kromě osmi příběhů a spousty obrázků jsou v knížce i veselé básničky, omalovánky, spojovačky a hledací obrázky. A pro toho, kdo chce vědět víc, i slovníček zvláštních slov a výrazů, galerii osobností, jejichž jména jsou s Tatrovkami neodmyslitelně spojená, protože je vymýšlely, závodily v nich nebo cestovaly, a pro ty echt zvídavé i technické parametry hlavních hrdinů knížky. Vsaďme se, že až půjdete po přečtení a pobavení se s touto knížkou znovu do muzea Tatra, bude to úplně jiný zážitek.

Chcete si přečíst knihu?Co zažily Tatrovky: Autopohádky z Kopřivnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Zátopek. Číst Co zažily Tatrovky: Autopohádky z Kopřivnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY