Draculova žena

Draculova žena - Michaela Ella Hajduková | Replicamaglie.com

...tenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Knižný trailer ku knihe Draculova žena (Michaela Ella ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. DOPRAVA ZDARMA! Od pondělí 11. 5. až do pátku 15. 5. pro vás máme akci na dopravu zdarma! Akce plat ... Draculova žena - Michaela Ella Hajduková | Kniha na Alza.cz ... . DOPRAVA ZDARMA! Od pondělí 11. 5. až do pátku 15. 5. pro vás máme akci na dopravu zdarma! Akce platí pro všechny objednávky nad 500 Kč pro zákazníky z České a Slovenské republiky, kteří při objednávce zvolí jako dopravce Zásil... Kupte knihu Draculova žena od Michaela Ella Hajduková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha Draculova žena na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Draculova žena od ostatních uživatelů. Nakupujte Romantické... Draculova žena Rozmer 120×195 mm ISBN 9788026912101 Naše katalógové číslo 676499. Počet strán 296 Hmotnosť ... Hledáte Draculova žena od Michaela Ella Hajduková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracula upír, krutovládce, psychopat či sadista? Nebo jen velmi složitý muž, který žil v kruté době? Karolína je psycholožka, která jezdí každý rok... Adriana - Draculova žena a transylvánská kněžna, kterou Dracula i př...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Ella Hajduková
DIMENZE
10,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Draculova žena.pdf

POPIS

Kdo byla druhá manželka Vlada III. zvaného Dracula a kdo byl on sám? Jaké bylo jejich manželství? Byl Dracula upír, krutovládce, psychopat či sadista? Nebo jen velmi složitý muž, žijící v kruté době? Karolína je psycholožka, která jezdí každý rok na nějakou zajímavou a neobvyklou dovolenou s partou svých přátel. Když ale její přítelkyně Saša přijde s nápadem, že by mohli jet do Rumunska, pocítí Karolína okamžitě odpor. Nakonec se nechá přesvědčit, a tak se celá parta, vyzbrojená i kůly, růženci a česnekem, vydá na hrad proslulého hraběte Draculy. Všichni se dobře baví, jen Karolína pociťuje zvláštní úzkost. A pak jednoho večera narazí v lese poblíž hradu Poenari na smečku vlků a v panice se před nimi ukryje v opuštěném hradu. Nebo snad není tak opuštěný? Svým příchodem spustí Karolína něco, co už se nedá zastavit, a pozná osud uherské šlechtičny Ilony Szilágyiové, kterou provdali za krutého vládce Valašska. Karolína tak dostane odpovědi, které nechtěla znát, na otázky, jež nekladla. Takže kdo byl Dracula? Nebo snad ještě stále je?

Chcete si přečíst knihu?Draculova žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Ella Hajduková. Číst Draculova žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY