Kdo šije u Podolské?

Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | Replicamaglie.com

...eletrie > Kdo šije u Podolské? Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Kdo šije u Podolské? HLAVINKOVÁ Lucie ... Knihkupectví Comenius ... . Info: Motto, 2019 (1.) - váz., 200 str. EAN: 9788026716464 ISBN: 978-80-267-1646-4. ... Kupte knihu Kdo šije u Podolské? od Lucie Hlavinková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Obsah knihy: Kdo šije u Podolské? Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Kdo šije u Podolské ... Arada.cz | Kdo šije u Podolské? ... . Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Kdo šije u Podolské? Autor: Hlavinková, Lucie Nakladatel: Motto EAN: 9788026716464 ISBN: 978-80-267-1646-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 13 × 21,3 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kdo šije u Podolské? Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských ... Kdo šije u Podolské? Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788026716464. Lucie Hlavinková ... Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Kniha: Kdo šije u Podolské? (Lucie Hlavinková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kdo šije u Podolské bude mít křest v Brně, v kavárně Podobrazy na Zelném trhu, 22. 11. 2019 v 18 hodin. Kmotrou se stane Liběna Rochová. Lucie Hlavinková je autorkou knih pro děti i pro dospělé, kniha Projekt pes vyhrála literární soutěž Albatrosu a dostala se do katalogu Nejlepší knihy dětem v roce 2017. Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Tři z vás se dozví: Kdo šije u Podolské? V nedávno zveřejněných tipech na nové knihy jste reagovaly na knihu od Lucie Hlavinkové, která vyšla v nakladatelství motto. A právě díky nakladatelství a naší redakci si budete moci o tuto krásnou knihu zasoutěžit. Kdo šije u Podolské?: Lucie Hlavinková. Hana Podolská, to je synonymum pro luxus a českou vysokou krejčovinu. Kdo u ní za první republiky nešil, jako kdyby nežil. Konec druhé světové války znamenal naději na návrat do starých kolejí, kterou ale brzy spálil únorový mráz. Lucie Hlavinková se se svým románem Kdo šije u Podolské? vrací do věhlasného krejčovského ... Tento...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Hlavinková
DIMENZE
9,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo šije u Podolské?.pdf

POPIS

Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic. Z ulic mizela elegance, ale mnohem horší bylo, že mizela i svoboda a mizeli doslova i lidé.

Chcete si přečíst knihu?Kdo šije u Podolské? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Hlavinková. Číst Kdo šije u Podolské? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY