Odplata

Odplata - Steffen Jacobsen | Replicamaglie.com

... ke hře "Max Payne" (2001). Directed by Brian Helgeland ... Chlupatá odplata - TV program - televizní programy všech ... ... . With Mel Gibson, Gregg Henry, Maria Bello, David Paymer. After a successful heist, Porter is left for dead. Once he recovers, he seeks vengeance and wants his share of the money. 1,245,995 views. Krtek a lízátko. - Duration: 8 minutes, 45 seconds. 1,166,622 views. Krtek o Vánocích. - Duration: 6 minutes, 1 second. 1,138,629 views. Krtek ... Directed by Paul Ludwig Winter. With Karel Schleiche ... Otpada ili odpada - Kako se kaže? - Pismenica ... ... Directed by Paul Ludwig Winter. With Karel Schleichert, Josef Belský, Gabriela Bártlová, Hana Patrasová. Hasło do krzyżówki „odpłata" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „odpłata" znajdują się 173 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „odpłata" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne. Słownik synonimów do słowa odpłata. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa odpłata znajdują się łącznie 54 synonimy.Synonimy te podzielone z...

INFORMACE

AUTOR
Steffen Jacobsen
DIMENZE
9,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Odplata.pdf

POPIS

V kodaňském zábavním parku Tivoli odpálí sebevražedný atentátník bombu a zavraždí tak 1241 lidí. Do parku ho zadem pustí nic netušící pákistánská dívka Ain. Po několika měsících se Ain spojí s Lene Jensenovou, policejní komisařkou, a tvrdí jí, že ji někdo sleduje. Během telefonátu skočí pod přijíždějící vlak a zemře. Lene nevěří, že šlo o sebevraždu a na vlastní pěst se pouští do pátrání. Stopy však vedou hlouběji do nitra teroristické organizace, která plánuje zaútočit během kodaňského summitu.

Chcete si přečíst knihu?Odplata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steffen Jacobsen. Číst Odplata Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY