I řekl bůh: Trinitární teologie stvoření

I řekl bůh: Trinitární teologie stvoření - Ctirad Václav Pospíšil | Replicamaglie.com

...íle českých teologů, protože opravdu současná, původní, kompletní teologie stvoření v našem jazyce po mnoho desetiletí nebyla k dispozici ... Vizitka: Cyrilometodějská teologická fakulta UP ... . Důsledné promýšlení všech témat klasického pojednání o stvoření a také řady otázek teologické antropologie ve světle tajemství Boha ... I řekl Bůh Trinitární teologie stvoření Monografie I řekl Bůh zaceluje velkou mezeru v díle českých teologů, protože opravdu současná, původní, kompletní teologie stvoření v našem jazyce po mnoho desetiletí nebyla k dispozici. Důsledné promýšlení všech témat klasického pojednání o stvoření a také řady otázek ... I řekl Bůh Trinitární teologie stvoření . ... I řekl Bůh - Trinitární teologie stvoření - Pospíšil ... ... . Důsledné promýšlení všech témat klasického pojednání o stvoření a také řady otázek ... I řekl Bůh Trinitární teologie stvoření ... kompletní teologie stvoření v našem jazyce po mnoho desetiletí nebyla k dispozici. Důsledné promýšlení všech témat klasického pojednání o stvoření a také řady otázek teologické antropologie ve světle tajemství Boha Otce, Syna a Ducha svatého dává tomuto zpracování ... Název: I řekl Bůh - Trinitární teologie stvoření. Autor: Pospíšil Ctirad Václav. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Esoterika, duchovní nauk...

INFORMACE

AUTOR
Ctirad Václav Pospíšil
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
I řekl bůh: Trinitární teologie stvoření.pdf

POPIS

Monografie I řekl Bůh zaceluje velkou mezeru v díle českých teologů, protože opravdu současná, původní, kompletní teologie stvoření v našem jazyce po mnoho desetiletí nebyla k dispozici. Důsledné promýšlení všech témat klasického pojednání o stvoření a také řady otázek teologické antropologie ve světle tajemství Boha Otce, Syna a Ducha svatého dává tomuto zpracování zcela originální ráz i vzhledem k tomu, co v této věci nabízí mezinárodní scéna. Hlavním společným jmenovatelem úvah o trojičním prazákladu veškerého bytí je svoboda a důstojnost nejenom osob Trojice, ale především člověka. Dílo je adresováno v první řadě těm, kdo se věnují křesťanské teologii, ať už jako přednášející, nebo posluchači, případně mají o danou formu racionality hlubší zájem.

Chcete si přečíst knihu?I řekl bůh: Trinitární teologie stvoření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ctirad Václav Pospíšil. Číst I řekl bůh: Trinitární teologie stvoření Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY