Kdo šije u Podolské?

Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková | Replicamaglie.com

...n s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici ... Knihkupectví Comenius ... . Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sle Kdo šije u Podolské? 31.10.2019. Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme ... Kdo šije u Podolské? Autor Lucie Hlavinková. Populární; Salon Podolská býval v dobách své nejvě ... Arada.cz | Kdo šije u Podolské? ... . Na osudech lidí spojených se salonem můžeme ... Kdo šije u Podolské? Autor Lucie Hlavinková. Populární; Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Kdo šije u Podolské? Pevná s přebalem lesklá . EAN: 9788026716464. Lucie Hlavinková ... Počet stran: 198, Cena: 169 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: MOTTO, Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat ... Všechny informace o produktu Kniha Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo šije u Podolské? - Lucie Hlavinková. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Kdo šije u Podolské? Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy...

INFORMACE

AUTOR
Lucie Hlavinková
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo šije u Podolské?.pdf

POPIS

Osudy slavného salonu v 50. letech. Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic. Z ulic mizela elegance, ale mnohem horší bylo, že mizela i svoboda a mizeli doslova i lidé.

Chcete si přečíst knihu?Kdo šije u Podolské? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Hlavinková. Číst Kdo šije u Podolské? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY