Mapy: Atlas světa, jaký svět ještě neviděl

Mapy: Atlas světa, jaký svět ještě neviděl - Aleksandra Mizielińska, | Replicamaglie.com

...ním trailerem: Kniha Mapy - Atlas světa, jaký svět ještě neviděl - Daniel Mizielinski, Aleksandra Machowiak Mizielińska | Dobré Knihy ... Atlas sveta - Vyhledávání na Heureka.cz ... .cz Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa. Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. Tak na tuto učebnici můžete s klidem zapomenout, v češtině právě vychází skvělá náhrada. Mezinárodní bestseller, který byl už vydán ve více než dvou desítkách jazyků, a který se díky nakladatelství HOST dostává konečně i k nám. Mapy, aneb Atlas světa, jaký svět ještě neviděl. Atlas světa, jaký svět ještě neviděl TIP na neobyčejnou knížku pro děti i d ... Mapy. Atlas světa, jaký svět ještě neviděl - Aleksandra ... ... . Mapy, aneb Atlas světa, jaký svět ještě neviděl. Atlas světa, jaký svět ještě neviděl TIP na neobyčejnou knížku pro děti i dospělé. Velkoformátový atlas světa, který se stal světovým bestsellerem a pyšní se mnoha mezinárodními cenami vyšel také u nás. Mapy zná dítě z (boží) knížky Mapy - Atlas světa, jaký svět ještě neviděl, jejímiž autory jsou Aleksandra a Daniel Mizielińští.A taky z auta, z navigace. Kouká na ně ze zadního sedadla a bez ohledu na to, kde právě jsme a jakou maximální rychlost obrazovka ukazuje, mě ponouká, že na to mám šlápnou, ať jedeme jako draci. Mapy (české vydanie) Atlas světa, jaký svět ještě neviděl Mizieliňska Alexandra, Mizieliňski Daniel. Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa. Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. Pamatujete si na bestseller loňského roku Mapy - Atlas světa, jaký svět ještě neviděl? Autoři tohoto nádherného dětského atlasu Aleksandra a Daniel Mizielińští nyní přichází s novinkou, která se jmenuje Pod zemí, pod vodou. Velkoformátová kniha plná propracovaných ilustrací a detailních průřezů je nabitá informacemi....

INFORMACE

AUTOR
Aleksandra Mizielińska,
DIMENZE
4,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Mapy: Atlas světa, jaký svět ještě neviděl.pdf

POPIS

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu kolem světa... Spatříte gejzíry na Islandu, karavany v egyptské poušti a mayská města v Mexiku. V Anglii si zahrajete kriket, v Indii zacvičíte jógu a v Číně ochutnáte stoletá vejce. V Austrálii vás udiví ptakopysk, ve Finsku polární noc a na Madagaskaru obrovský baobab. Města, řeky i hory, zvířata a rostliny, významné osobnosti, historické události, symboly i národní jídla — přes čtyři tisíce obrázků vám představí, co je pro danou zemi typické. Obrázkové putování po dvaačtyřiceti zemích a šesti kontinentech na jednapadesáti dvoustranách s nádherně zdobenými okraji, které připomínají mapy dávných objevitelů a mořeplavců. Ilustrovaný atlas plný fascinujících detailů je oslavou rozmanitosti světa, od obrovských hor po malinké broučky — a všeho mezi tím. Atlas světa, jaký svět ještě neviděl!

Chcete si přečíst knihu?Mapy: Atlas světa, jaký svět ještě neviděl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleksandra Mizielińska,. Číst Mapy: Atlas světa, jaký svět ještě neviděl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY