Muž bez tváře: Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina

Muž bez tváře: Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina - Masha Gessenová | Replicamaglie.com

... Gessenová; z anglického originálu The man without a face: The unlikely rise of Vladimir Putin přeložil Marek ... Muž bez tváře - Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina ... ... Muž bez tváře. Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina ... padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře, o němž si mysleli, že se jim snadno podaří dotvořit jej podle vlastních představ. A skutečně, Rusko i poblázněný Západ byly rozhodnuty vidět v něm progresivního ... Muž bez tváře Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina. ... padla jejich volba na tehdy téměř neznámého ... Muž bez tváře - Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina - KNIHEX ... ... Muž bez tváře Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina. ... padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře, o němž si mysleli, že se jim snadno podaří dotvořit jej podle vlastních představ. A skutečně, Rusko i poblázněný Západ byly rozhodnuty vidět v něm progresivního ... Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina - Gessenová Masha. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Muž bez tváře. Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina ... Muž bez tváře: Neuvěřitelný vzestup Vladimíra Putina Když se v roce 1999 lidé kolem Borise Jelcina snažili najít náhradu za svého chřadnoucího a čím dál méně oblíbeného prezidenta, padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře, o němž si mysleli, že se jim snadno ... Když se v roce 1999 lidé kolem Borise Jelcina snažili najít náhradu za svého chřadnoucího a čím dál méně oblíbeného prezidenta, padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře, o němž si mysleli, že se jim snadno podaří dotvořit jej podle vlastních představ. Název: Muž bez tváře - Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina. Autor: Masha Gess...

INFORMACE

AUTOR
Masha Gessenová
DIMENZE
6,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez tváře: Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina.pdf

POPIS

Když se v roce 1999 lidé kolem Borise Jelcina snažili najít náhradu za svého chřadnoucího a čím dál méně oblíbeného prezidenta, padla jejich volba na tehdy téměř neznámého Vladimira Vladimiroviče Putina, muže bez tváře, o němž si mysleli, že se jim snadno podaří dotvořit jej podle vlastních představ. A skutečně, Rusko i poblázněný Západ byly rozhodnuty vidět v něm progresivního vůdce svých snů, dokonce i tehdy, když Putin nemilosrdně rozprášil ruská média, vyrval moc i bohatství z rukou byznysmenů a zlikvidoval křehce se rodící demokratické mechanismy. Během několika let byly odstraněny všechny překážky, jež by mu jakkoliv bránily v uplatnění nekontrolovatelné moci: opoziční hlasy byly umlčeny, političtí protivníci a kritici vyhnáni do exilu nebo zavražděni. Masha Gessenová tento příběh zažila na vlastní kůži a podle toho o něm také hovoří. Její fascinující vyprávění o Putinově vzestupu a vládě je vynikajícím dílem žurnalistické literatury a českému čtenáři přinese nejedno překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Muž bez tváře: Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Masha Gessenová. Číst Muž bez tváře: Neuvěřitelný vzestup Vladimira Putina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY