Neublížit: (… a neposrat se)

Neublížit: (… a neposrat se) - Wabi Daněk, | Replicamaglie.com

...a intimní, a navíc si uchovává živost rozhovoru dvou lidí, kteří nad šálkem kávy nebo zázvorového čaje (to je ta přísná životospráva) klábosí o životě ... Knihy | No Limits Art ... . Wabi Daněk nepatří mezi lidi, kteří plýtvají slovy. Příští rok bude legendě českého folku sedmdesát. Wabi Daněk (1947) dostal přezdívku podle svého žánrového předchůdce Wabiho Ryvoly. Jeho fanoušky asi netřeba do knižního rozhovoru nijak postrkovat. Takže: Neublížit...a neposrat se. Kniha Neublížit (… a neposrat se) je tak velmi otevřená a intimní, a navíc si uchovává živost rozhovoru dvou lidí, kteří ... Neublížit (... a neposrat se) - Artforum ... . Takže: Neublížit...a neposrat se. Kniha Neublížit (… a neposrat se) je tak velmi otevřená a intimní, a navíc si uchovává živost rozhovoru dvou lidí, kteří nad šálkem kávy nebo zázvorového čaje (to je ta přísná životospráva) klábosí o životě. Wabi Daněk nepatří mezi lidi, kteří plýtvají slovy. Přiznám se, že jsem už před instalací té první dost dlouho váhal, kdy, jak a zda vůbec. ... já „No limits" odpovídal a vzešla z toho knížka s názvem „Neublížit" a s podtitulem...a neposrat se :-). Najdete v ní otázky, které mi dosud nikdo nepoložil a odpovědí podobného rázu. Můžete se přihlásit uživatelskou identitou z libovolné instituce ze seznamu "Přihlašte se prostřednictvím zapojené knihovny" nebo přes některou sociální síť ze seznamu "Ostatní přihlášení" (Google, Facebook, LinkedIn, GitHub. či ORCID).. Jakmile se přihlásíte identitou ze zapojené knihovny, získáte přehled o svých aktivitách v dané knihovně a budete si v ní ......

INFORMACE

AUTOR
Wabi Daněk,
DIMENZE
11,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Neublížit: (… a neposrat se).pdf

POPIS

Knižní rozhovor s legendou české folkové scény a autorem nesmrtelné hymny Rosa na kolejích, není uctivým mapováním zpěvákových životních milníků, o kterých jeho fanoušci vědí snad všechno. Naopak nachází témata, o nichž Wabi Daněk ještě nemluvil. Jaké to bylo vyrůstat v 50. letech bez otce, který byl ve vězení za zkonstruované obvinění. Co mu zabránilo v roce 1968 emigrovat. Jak moc vstřícné jsou folkové fanynky a kdy a proč začal jejich vábení odolávat. Co říká na události posledních let a zda se bojí o budoucnost naší země. Ale také o tom, jaké jsou vztahy mezi muzikanty, co stahuje na internetu, kdy lže, a jak je někdy těžké se nenapít v zemi, kde sklenička alkoholu patří mezi společenské rituály. Kniha Neublížit (… a neposrat se) je tak velmi otevřená a intimní, a navíc si uchovává živost rozhovoru dvou lidí, kteří nad šálkem kávy nebo zázvorového čaje (to je ta přísná životospráva) klábosí o životě. Wabi Daněk nepatří mezi lidi, kteří plýtvají slovy. Dokáže naopak často až nemilosrdně a trefně pojmenovat pravou příčinu věcí. A to je něco, co je v dnešní až „překorektnělé“ době nesmírně osvěžující, a pro co stojí za to téhle knize věnovat pozornost.

Chcete si přečíst knihu?Neublížit: (… a neposrat se) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wabi Daněk,. Číst Neublížit: (… a neposrat se) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY