Pirátský princip

Pirátský princip - Manfred Schmidt | Replicamaglie.com

... 1918) was a Bosnian Serb member of Young Bosnia who sought an end to Austro-Hungarian rule in Bosnia and Herzegovina ... Piráti v Ostravě si zvolili nové předsednictvo | Pirátská ... ... .At the age of 19, he assassinated Archduke Franz Ferdinand of Austria and the Archduke's wife, Sophie, Duchess of Hohenberg, in Sarajevo on 28 June 1914. Pirátský princip Manfred Schmid. Skladem 5+ ks 226 Kč Běžná cena 269 K č. Ušetříte 43 Kč (16 %) Vložit do ... Pirátský princip je unikátní průvodce, který velmi zábavným způsobem vysvětluje, jak lze přenést přístup historických pirátů nejen do našeho současného pracovního světa, ale také do soukromí nebo vztahů. Kniha je rozdělena na předmluvu, samotný obsah skládající se ze šesti kapitol a glosář. Pirátský princip ... Bouchněte už konečně do stolu, jinak připravujete živnou ... ... . Kniha je rozdělena na předmluvu, samotný obsah skládající se ze šesti kapitol a glosář. Pirátský princip (Osobní rozvoj) - Tajemství úspěchu a kariéry Děláte vždy přesně to, co se od vás očekává? Pak jste určitě považováni za milé a spolehlivé, ale často jste jen „větrem v plachtách" těch ostatních. To se pirátovi stát nemůže. Tato úspěšná příručka zábavným způsobem vysvětluje, jak lze... Kniha: Pirátský princip - Manfred Schmid. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Najväčší výber kníh a doplnkového tovaru z oblasti zdravia, osobného rozvoja a ezoteriky na jednom mieste. Predajne: Bratislava, Košice, Banská Bystrica Pirátský princip Tajemství úspěchu a kariéry. Manfred Schmid. BETA. 10,36 ... Pirátský princip. Kdo napsal knihu Pirátský princip? Autorem je Manfred Schmid. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Schmid Manfred - Pirátský princip . Hodnocení produktu: 0%. Děláte vždy přesně to, co se od vás očekává? Pak j...

INFORMACE

AUTOR
Manfred Schmidt
DIMENZE
3,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Pirátský princip.pdf

POPIS

Děláte vždy přesně to, co se od vás očekává? Pak jste určitě považováni za milé a spolehlivé, ale často jste jen „větrem v plachtách“ těch ostatních. To se pirátovi stát nemůže. Tato úspěšná příručka zábavným způsobem vysvětluje, jak lze přenést přístup historických pirátů do našeho současného pracovního světa. Piráti jen s malým úsilím dosahují velkých obchodních i soukromých výhod. Staňte se jedním z nich!

Chcete si přečíst knihu?Pirátský princip ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Manfred Schmidt. Číst Pirátský princip Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY