Šití sukní, sukýnek a doplňků

Šití sukní, sukýnek a doplňků - Blanka Boboková | Replicamaglie.com

...olánkové, balonové no ... Všechny informace o produktu Kniha Šití sukní, sukýnek a doplňků - Bobotová Blanka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Šití sukní, sukýnek a doplňků - Bobotová Blanka ... Šití sukní, sukýnek a doplňků (Blanka Bobotová) > kniha ... ... . Kompletní informace o knize Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem autora Blanka Bobotová. Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Kniha v kategorii Užité umění (9788074133381). Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšíh ... Šití sukní, sukýnek a doplňků - Bobotová Blanka od 208 Kč ... ... . Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšího a pohodlnějšího než slušivá a dobře padnoucí sukýnka. Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšího a pohodlnějšího než slušivá a dobře padnoucí sukýnka. Kupte knihu Šití sukní, sukýnek a doplňků (Blanka Bobotová) s 30 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem - Bobotová, Blanka ; - - Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! - Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se ... Šití sukní, sukýnek a doplňků Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšího a pohodlnějšího než slušivá a dobře padnoucí sukýnka. Kupte knihu Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem od Blanka Bobotová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem - Blanka Bobotová. Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšího Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem . Návody na šití báječných sukní, které musíte mít!Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Kniha: Šití sukní, sukýnek a doplňků krok za krokem (Blanka Bobotová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánk...

INFORMACE

AUTOR
Blanka Boboková
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Šití sukní, sukýnek a doplňků.pdf

POPIS

Návody na šití báječných sukní, které musíte mít! Úžasně točivé, kolové, barevné, nařasené, tylové, volánkové, balonové no prostě… pestrý svět sukní a sukýnek se vám otevírá. Co může být krásnějšího a pohodlnějšího než slušivá a dobře padnoucí sukýnka. A co může být mazanějšího, než umět si takovou sukýnku vlastnoručně ušít. Blanka Bobotová jako zkušená „sukýnkářka“ a zběhlá prodejkyně na Fler.cz si pro vás připravila víc jak dvacet návodů na sukně a sukýnky všech druhů pro malé princezny i elegantní, a někdy taky trochu rozpustilé, dámy a k tomu návody na výrobu jednoduchých, ale slušivých doplňků. V knize najdete například pohodlnou dětskou balonovou sukýnku s hvězdičkami, v pravdě princeznovskou volánkovou sukni z brokátu, úchvatnou čtyřvrstvou sukni ze svatebního tylu nebo praktickou teplákovou sukni s kapsou.

Chcete si přečíst knihu?Šití sukní, sukýnek a doplňků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blanka Boboková. Číst Šití sukní, sukýnek a doplňků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY