Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny

Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny - Karel Kopš | Replicamaglie.com

...áří dlouhonohé blondýny Karel Kopš ... Ostatní | U Petrklíče ... . Skladem 5+ ks ... Ani jedno z pojmenování však není docela „čisté". Jedná se totiž o pravdivý příběh, který si autor ... Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny 2016; Bohové a hrdinové antických mýtů 2010; Kniha Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny je v Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny. Karel Kopš Pro pokračování se při ... Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny ... . Karel Kopš Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. Kniha: Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny Autor: Karel Kopš Autobiografickými zkušenostmi podložený příběh o setkání s osudovou ženou, jehož následky byly vskutku fatální. E-kniha: Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny - Karel Kopš Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hledáte Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny od Kopš Karel? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny. KOPŠ Karel. Info: Petrklíč, 2016 (1.) - váz., 212 str. EAN: 9788072295890 ISBN: 978-80-7229-589-. Hodnocení: 0 hodnocení Následky manželství z lásky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Následky manželství z lásky. Kopš Karel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazb...

INFORMACE

AUTOR
Karel Kopš
DIMENZE
10,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny.pdf

POPIS

Rozkrojíš-li napůl jablko, Spatříš buď hvězdu nebo kříž. Jablíčko, které krájela nad kolébkou má sudička, bylo zvláštní.Na jedné půlce byla hvězda a na druhé kříž. Tato kniha nese románové rysy, ale stejně i rys stylizované kroniky nebo novely. Ani jedno z pojmenování však není docela „čisté“. Jedná se totiž o pravdivý příběh, který si autor prožil na vlastní kůži. Přesto se může mnohý ptát, proč s tou kůží jde teď na trh. Odpověď je jednoduchá. Protože se takový, byť jistě ne všední příběh může stát každému z nás. Protože sudičky přisuzují osudy, které nepředvídá, nelze je naplánovat, a proto se na ně nelze připravit.Autor je scenáristou, režisérem a trochu i producentem mnoha televizních seriálů, ale i dokumentárních solitérů. Pracuje a pracoval nejenom v českých, ale i v zahraničních televizích a při té činnosti se potkával s lidmi všech typů – od vykradače egyptských hrobů po muže, který připravil fašistické Německo o naději vyrobit atomovou bombu-, natáčel s proslulým prvorepublikovým kasařem a skamarádil se s králem světového thrilleru či nejlepším brusičem diamantů na světě. Zdá se, že si život prožije v klidu a relativním dostatku. Jenomže pak nečekaně přišla ke slovu ona věštba sudičky, která mu nad kolébkou rozkrojila jablko, na jehož druhé půlce byl kříž. Ona byla milá, krásná, vtipná, společenská, modrooká, byla sexy a oplývala dalšími desítkami vlastností, otevřených nebo i skrytých v záplavě dlouhých blonďatých vlasů. On je teď bezdomovcem. A jak se to přihodilo?O tom je tahle knížka.A znovu se vtírá otázka: proč o tom píše?Odpověď zní stále stejně: protože tohle se může stát komukoliv.Protože nikdo nezná odpověď na otázku, jaké znamení odhalí sudička, když bude krájet to vaše jablko.Bohužel, nebo bohudík?

Chcete si přečíst knihu?Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Kopš. Číst Následky manželství z lásky aneb 33 tváří dlouhonohé blondýny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY