Oběšení psi

Oběšení psi - Jens Henrik Jensen | Replicamaglie.com

...ovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oběšení psi - Jensen Jens Henrik ... Kniha Oběšení psi - Jens Henrik Jensen | Dobré Knihy.cz ... . V knize Oběšení psi je Niels zapleten do série vražd a jeho plánovaný život v ústraní se stane noční můrou. Sdílet 0. Knihy autora. Temní muži. Jens Henrik Jensen. pevná vazba TEMNÍ MUŽI jsou pokračování románu Oběšení psi, prvního dílu trilogie o Nielsovi Oxenovi. Niels Oxen, bývalý příslušník dánské armády ... Všechny informace o produktu Kniha Oběšení psi, porovnání cen z internetových obchod ... Oběšení psi - Jens Henrik Jensen | Elektronická kniha na ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Oběšení psi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Oběšení psi. Oběšení psi od 252 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Kniha: Oběšení psi - Jens Henrik Jensen. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Oběšení psi vyšli v Dánsku v roce 2012, dočkali se výborné kritiky a bylo prodáno více než 20.000 kusů. E-knihy můžete číst i v aplikaci Alza Media. Přečtěte si více o použitých formátech a ochranách e-knih. Ukázky ke stažení: ePUB Kindle PDF. Oběšení psi byla zajímavá, i když trošku rozvláčná kniha. Mám radši, když děj má spád již od začátku. Tady jsem se musela prokousat skoro 80 stránkami, než se začalo něco pořádně dít. Na druhou stranu jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí z Dánské historie. Jens Henrik Jensen ; přeložila: Magdalena Jírková. Jensen, Jens Henrik, Jensen, Jens Henrik, Oběšení psi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... A to by byla obrovská škoda, tam Oběšení psi rozhodně nepatří. Hlavní politické téma protkává detektivní, armádní, špionážní, žurnalistické, osobní i historické momenty. Sám Jens Henrik Jensen v doslovu na konci knihy tvrdí, že se rozhodl nechat splynout fikci a fakta, aby tím nabídl pohled na hrůzy balkánské války. Dánská policie a zpravodajská služba přijedou nápadně brzy a dřív než má Niels čas cokoli udělat, jsou on a neortodoxní age...

INFORMACE

AUTOR
Jens Henrik Jensen
DIMENZE
5,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Oběšení psi.pdf

POPIS

Válečný veterán Niels Oxen, bývalý příslušník dánské armády a nositel nejvyššího vyznamenání, se po návratu ze zahraničních misí dobrovolně straní společnosti. Bydlí ve sklepní místnosti v severozápadní části Kodaně, sbírá vratné láhve a žije z odpadků ze supermarketů. Traumata z misí jsou však příliš silná. V naději, že přemůže své vnitřní démony, míří bývalý člen speciálních jednotek na sever, na Jutský poloostrov, kde si zřídí tábor v lese a vede prostý život ve společnosti svého psa. Život v ústraní se ale brzy změní v noční můru.Po návštěvě středověkého zámku se stane podezřelým z vraždy jeho majitele, bývalého velvyslance a zakladatele vlivné společnosti, která má kořeny v dávné minulosti. Dánská policie a zpravodajská služba přijedou nápadně brzy a dřív, než má Niels čas cokoliv udělat, jsou on a neortodoxní agentka Margrethe Francková zataženi do vyšetřování série záhadných vražd, které spojuje jeden prvek: oběšení psi.

Chcete si přečíst knihu?Oběšení psi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jens Henrik Jensen. Číst Oběšení psi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY