Slova z pekla

Slova z pekla - Alexandra Kohoutová | Replicamaglie.com

...av Kalousek použil na Twitteru výraz sledi pro sledující ... Lajkovat nestačí. Lidé přispěli na vydání zážitků letušky ... ... . ... Slova z pekla: Pěškobus, pičifuk i chemoška ... A post shared by Slova z pekla (@slova_z_pekla) on Jan 17, 2019 at 9:11am PST Ty sama sis někdy řekla, že tohle tam nemůžeš dát, že to je moc? Ani moc ne. Trochu horší jsou slova s nějakým sexuálním podtextem, protože moc nevím, jaký k tomu dát obrázek, ale taky tam jsou. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový p ... Pointa.cz | Slova z pekla ... . Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů.Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slova z pekla v Brně! Vstupenky a informace o nadcházející akci. Klub Leitnerova, sobota 14. 3. 2020. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Dne 13. listopadu v 19 hodin představí lingvistka Alex Kohoutová s oblíbeným instagramovým účtem @slovazpekla knihu Slova z pekla.V holešovickém coworku IN-SPIRO představí proces vydání knihy i zástupkyně nakladatelství Pointa Veronika Mahdalová, která publikaci takříkajíc pomohla na svět. A post shared by Slova z pekla 🔥 (@slova_z_pekla) on Dec 8, 2018 at 3:06am PST Když někdo nějaké slovo z pekla použije, jaká obvykle bývá vaše první reakce? Určitě lidi nijak neopravuju, spíš je jen tak potichu soudím, a hned jak je to možné, vytáhnu si svůj zápisník. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Původně instagramový projekt Slova z pekla, který se soustředí na ty největší jazykové bizáry současné češtiny, se dočkal knižní podoby! Knížka sice vyšla v listopadu a oficiální křest už proběhl, ale to nám nebrání v tom to oslavit znova, tentokrát v Brně. Ostatně Brno ví, že na dobré věci se vyplatí ... Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Nový track s názvem Slova z peklo. ----- Rap,text- Identic,Butterfly Mastering - Butterfly Visual - Identic -----... Videoklip a text písně Z pekla štěstí od Iveta Bartošová. Ref. : Uhodnout jak se zdá, neumíš kdo může to být, už to tak vypadá, ten musí z pe.. Slova z pekla Autor: Kohoutová, Alexandra Nakladatel: Pointa EAN: 9788088335481 ISBN: ...

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Kohoutová
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Slova z pekla.pdf

POPIS

Možná už je znáte z Instagramu. Slova z pekla monitorují ten nejbizarnější jazykový paskvil, co lidé vypouštějí z úst. Jejich hledáčku neuniknou milovníci kávy, fotbaloví fanoušci, maminky z internetových diskuzí ani manažeři z korporátů. Hlavním cílem knihy je pobavit a nastavit zrcadlo tomu, jak mluvíme. Slovní hříčky, floskule a neologismy jsou doplněné o vtipné úlovky z fotobank a originální memes. Nechybí ani odborná lingvistická předmluva a doplňující komentáře k různým jazykovým jevům. Jedná se opravdu o díla ďáblova, nebo jsou pekelná slova dokladem přirozeného vývoje jazyka? Pojďte si udělat vlastní názor.

Chcete si přečíst knihu?Slova z pekla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Kohoutová. Číst Slova z pekla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY