Nevracej se

Nevracej se - Lee Child | Replicamaglie.com

... Jack Reacher: Nevracej se (v anglickém originále Jack Reacher: Never go back) je americký akční thrillerový film z roku 2016 ... Kniha: Nevracej se (Lee Child) | Martinus ... .Režie se ujal Edward Zwick, který spolupracoval na scénáři s Richardem Wenkem a Marshallem Herskovitzem. Je to sequel filmu Jack Reacher: Poslední výstřel z roku 2012. Ve snímku hrají Tom Cruise, Cobie Smulders, Patrick Heusinger, Aldis Hodge, Danika ... Jack Reacher_ Nevracej se _ Jack Reacher_ Never Go Back 2016, EN - CZ tit.avi nevracej se. Nikdy nechtěl, aby se to stalo, a přesto se mrňous KRUIZ vrací, aby figuroval v další infantilní zápletce ... Nevracej se (Jack Reacher, #18) by Lee Child ... .avi nevracej se. Nikdy nechtěl, aby se to stalo, a přesto se mrňous KRUIZ vrací, aby figuroval v další infantilní zápletce, na níž se nedá koukat. Figurování jeho dcery, kterou viděl prvně po dvaceti letech má nejspíš nalákat do kin i paničky. Zboží ze stejné kategorie - Nevracej se. Krvavá karikatura. Leden 2015 se do pařížských kronik zapsal krvavým písmem. Teroristické útoky na satirický ... Kód: 0304597 Autor: Thelen Marco EAN: 9788075294746 Dostupnost: 70 - 100ks. ks. Cena s DPH: -Jedná se o čtvrtý film, ve kterém má Tom Cruise propůjčené jméno Jack. Poprvé tomu bylo ve filmu Legenda (1985) dále Jack Reacher: Poslední výstřel (2012), Nevědomí (2013) a nyní Jack Reacher: Nevracej se (2016). Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Rozumím...

INFORMACE

AUTOR
Lee Child
DIMENZE
9,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevracej se.pdf

POPIS

Bude litovat, že se vrátil? Nebo toho bude litovat někdo jiný? Jack Reacher je ostřílený vojenský policista, od dětství vychovávaný armádou, vycvičený k tomu, aby rychle myslel a ještě rychleji jednal. Teď konečně dorazil zpět do hlavního stanu své staré jednotky. Chce se osobně sejít s novým velícím důstojníkem, majorem Susan Turnerovou. Ta však v kanceláři hlavního vedení nesedí. Reacher se dozvídá dvě šokující zprávy – jednu velice osobní a jednu, která by ho mohla dostat do vězení. Pronásledován armádou, FBI, washingtonskou policií a čtyřmi brutálními hrdlořezy se vypraví hledat Susan Turnerovou, aby očistil své i její jméno. Filmová adaptace příběhu v režii Edwarda Zwicka (Legenda o vášni, Odvaha pod palbou, Poslední samuraj, Krvavý diamant) vstoupila do českých kin 20. října 2016.

Chcete si přečíst knihu?Nevracej se ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Child. Číst Nevracej se Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY