Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit

Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit - Ján Praško, | Replicamaglie.com

...ůsledkem vaší slabé vůle. 2. Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit Autor: Praško, Ján a kol ... Chat: prof. MUDr. Ján Praško — DoktorKA: Nemohu s tím ... ... . Nakladatel: Portál EAN: 9788026211556 ISBN: 978-80-262-1155-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 120 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2016 (4. vydání) Nenechte se zatáhnout do jeho rituálů, to je jenom posílí. Oceňte každý jeho pokrok. Zkuste snížit vliv obsesí a kompulzí tím, že se zaměříte na normální vztahy a rozhovory s ním. Zdroje: J. Praško, B. Pašková, H. Prašková: Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit Obsedantn ... Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit - Ján ... ... . Zdroje: J. Praško, B. Pašková, H. Prašková: Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit Obsedantně kompulzivní porucha (OCD) je velmi častou psychickou poruchou, která se projevuje pocitem nutkání provést určitý čin nebo zabývat se určitou myšlenkou. Lidé trpící OCD mohou mít značné potíže, někdy je jejich život závažně omezen a často se cítí jako bezmocná oběť. PRAŠKO, Ján et al. Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit: příručka pro klienta a jeho rodinu. 4. vyd. Praha: Portál, 2016. 115 s. ISBN 978-80-262-1155-6. PRAŠKO, Ján a PRAŠKOVÁ, Hana. Obsedantně-kompulzivní porucha a jak ji zvládat. Praha: Galén, ©2008. 69 s. ISBN 978-80-7262-531-4. Beletrie Hledáte Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit - Příručka pro klienta a jeho rodinu od Ján Praško? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen ...

INFORMACE

AUTOR
Ján Praško,
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit.pdf

POPIS

Obsedantně kompulzivní porucha (OCD) je velmi častou psychickou poruchou, která se projevuje pocitem nutkání provést určitý čin nebo zabývat se určitou myšlenkou. Lidé trpící OCD mohou mít značné potíže, někdy je jejich život závažně omezen a často se cítí jako bezmocná oběť. Dříve se zdálo, že je tato porucha prakticky neléčitelná, avšak v posledních letech se podařilo dosáhnout zásadního pokroku v porozumění OCD a její léčbě jak pomocí léků, tak psychoterapie. Stručná a srozumitelná knížka našich předních odborníků shrnuje informace o tom, jak tuto poruchu rozpoznat, jak ji léčí odborník, jak si může pacient pomoci sám a jak mu může pomoci jeho rodina. Text je doplněn řadou příběhů.

Chcete si přečíst knihu?Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ján Praško,. Číst Obsedantně-kompulzivní porucha a jak se jí bránit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY