Háčkované motivky: Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky

Háčkované motivky: Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky - Heather Lodinsky, | Replicamaglie.com

...kované motivky . 379 Kč . Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma ... 100+1 otázek a odpovědí o krevním tlaku Eliška Sovová ... ... ... Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky ... v parku na lavičce nebo při čekání na úřadě). Kapitoly s motivky obsahují podrobný popis práce, přehledný nákres vzoru i detailní fotografii. Jsou řazeny od jednoduchých po ... Háčkované motivky . 18,64 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Více než 100 návodů na 100 chvilek s há ... Kniha Malé Háčkované zázraky do 30 minut - Co všechno ... ... ... Více než 100 návodů na 100 chvilek s há...

INFORMACE

AUTOR
Heather Lodinsky,
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Háčkované motivky: Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky.pdf

POPIS

Bohatá kolekce háčkovaných motivků je plná inspirativních vzorů. Můžete si vybírat z klasických i moderních návrhů mnoha tvarů a také zajímavých barevných kombinací. Každý si tu jistě najde téma pro své háčkování do kabelky (klubíčko a háček si můžete vzít s sebou kamkoli a pracovat třeba ve vlaku, v parku na lavičce nebo při čekání na úřadě). Kapitoly s motivky obsahují podrobný popis práce, přehledný nákres vzoru i detailní fotografii. Jsou řazeny od jednoduchých po náročné. Vyberte si motivek, který vás zaujme, a pusťte se do háčkování nebo zkombinujte několik vzorů a vytvořte si svůj jedinečný návrh. Díky závěrečnému přehledu základních háčkovacích technik je kniha ideální nejen pro začátečníky, ale zaujme i zkušenější autorky polštářů, dek, přehozů, plédů, šátků, prostírání a jiných krásných kusů do domácnosti či šatníku.

Chcete si přečíst knihu?Háčkované motivky: Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Heather Lodinsky,. Číst Háčkované motivky: Více než 100 návodů na 100 chvilek s háčkovanými motivky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY