Nebeský bibendum

Nebeský bibendum - Nicolas de Crécy | Replicamaglie.com

...las doporučená cena: 698 Kč naše cena:558Kč Nebeský orel autor: Taniguchi Jiro doporučená cena: ... Nebeský bibendum - Nicolas de Crécy | Knihy Dobrovský ... ... při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Tuleň Diego je mimořádně citlivý. Romantická dušička. Sotva tušil, co se s ním začne dít, ... Nebeský bibendum | ComixZone.cz ... . Tuleň Diego je mimořádně citlivý. Romantická dušička. Sotva tušil, co se s ním začne dít, když se vylodil v New Yorku nad Loirou, v tom městě potu a kovu, v metropoli, kde vše je krajností. Někteří si o něm myslí, že je vyvolený. Je snad opravdu bohem? Nebeský bibendum je pekelné pupendum pro fajnšmekry 17.1.2017 Jan Samohejl komentáře 3 RECENZE > Tohle musí zaznít hned zkraje: komiks Nebeský bibendum chápu především jako jedno velké pupendum (od slova „pupendo"), jako políček obecnému vkusu, dětinskou šikanu políčenou na čtenáře. Nicolas de Crécy - a veškeré další informace o spisovateli a jeho tvorbě....

INFORMACE

AUTOR
Nicolas de Crécy
DIMENZE
4,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebeský bibendum.pdf

POPIS

Tuleň Diego je mimořádně citlivý. Romantická dušička. Sotva tušil, co se s ním začne dít, když se vylodil v New Yorku nad Loirou, v tom městě potu a kovu, v metropoli, kde vše je krajností. Někteří si o něm myslí, že je vyvolený. Je snad opravdu bohem? Ach, jen jedno je o něm jisté: stane se z něj favorit na příští Nobelovu cenu lásky. Ale na to se ještě něco nadře. Konkurentů je hodně a cesta k ceně plná překážek. Tím víc, že Ďábel se svým kostkovaným bryndáčkem pod krkem ho moc rád nemá a chce mu všechno pokazit. A Ďábel, jak říká autor, to je vážná věc! Hodlá zaujmout místo profesora Lombaxe, který (nebo aspoň to málo, co z něj zbylo) je vypravěčem příběhu... Je těžké být chudým tuleněm v New Yorku nad Loirou... Nebeský bibendum je velké dílo o šílenství všedního dne. Bravurně vykresluje potrhlý a někdy krutý svět, svět zasutých dětských nočních můr, ozvláštněný prapodivným humorem a poezií typickými pro celé mistrovské dílo autora, který již dlouhá léta patří mezi klasiky moderního světového komiksu.

Chcete si přečíst knihu?Nebeský bibendum ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicolas de Crécy. Číst Nebeský bibendum Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY