Posvátná sexuální jednota: Alchymie lásky, síly a moudrosti

Posvátná sexuální jednota: Alchymie lásky, síly a moudrosti - Anaiya Sophia | Replicamaglie.com

...ituální cesta k přijetí trojjediného plamene síly, lásky a moudrosti a k uspokojení touhy duše po celistvosti a jednotě s Božstvím ... Léčba traumatu. Program probuzení moudrosti těla - Peter A ... ... . Posvátná sexuální jednota - Alchymie lásky, síly a moudrosti. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ... Alchymie Lásky: Posvátná Sexualita; ... abychom to vše obrodili do prapůvodní, čisté podoby této dvojjediné síly. Ukážeme si, jak lze skrze sexuální energii léčit blokující záznamy z naší minulosti, ať už jde o ... Jsem v propojení s Akáš ... Posvátná sexuální jednota - Alchymie lásky, síly a ... ... . Ukážeme si, jak lze skrze sexuální energii léčit blokující záznamy z naší minulosti, ať už jde o ... Jsem v propojení s Akášou mého Lůna a naslouchám moudrosti posvátných svitků, jež jsou v něm ... Alchymie lásky, síly a moudrosti Autor: Anaiya Sophia - Ježíš a Marie Magdaléna, Rúmí a Šams, král Šalamoun a královna ze Sáby, Isis a Osiris - v těchto posvátných svazcích jednoty můžeme spatřit nejen splývání dvojplamenů, ale ... Posvátná sexuální jednota nabízí více než jen meditativní nebo jógovou praxi - je to transformační spirituální cesta k přijetí trojjediného plamene síly, lásky a moudrosti a k uspokojení touhy duše po celistvosti a jednotě s Božstvím. Posvátná sexuální jednota nabízí více než jen meditativní nebo jógovou praxi - je to transformační spirituální cesta k přijetí trojjediného plamene síly, lásky a moudrosti a k uspokojení touhy duše po celistvosti a jednotě s Božstvím. Brevíř bílé magie: Rozjímání o prameni magických sil a moudrosti (978… Cena 237 Kč Detail Kniha - autor Matthias Mala, 212 stran, česky, pevná bez přebalu matná (alza.cz) Znamení lásky Lindy Goodmanové jsou triumfálním vyhlášením síly lásky. Je to kniha, jež se podrobně zabývá vším - od vaší sexuální kompatibility až po tajná přání vašeho partnera. ... 281 - 448 Kč. Skladem ve 30 obchodech. Porovnat ceny. Podobné produkty. Posvátná sexuální jednota: Alchymie lásky, síly a ... Posvátná sexuální jednota - Alchymie lásky, síly a moudrosti (Sophia Anaiya) Maitrea | Knihy a karty Autorka odkazuje na učenie gnosticizmu, súfijského mysticizmu, kabaly, kundaliníjógy, sexuálneho šamanizmu, egyptských tajných škôl a Kristovho vedomia a odhaľuje komplexný alchymický proces posvätnej jednoty. Jedná se o úryvek z knihy Posvátná sexuální jednota s podtitulem Alchymie lásky, síly a moudrosti od Anaiya Sophia. Ježíš a Marie Magdaléna, Rúmí a Šams, král Šalamoun a královna ze Sáby, Isis a Osiris - v těchto posvátných svazcích jednoty můžeme spatřit nejen splývání dvojplamenů, ale také spojení milenců s ... Posvátná sexuální jednota - Alchymie lásky, síly a moudrosti - Anaiya Sophia . Ježíš a Marie Magdaléna, Rúmí a Šams, král Šalamoun a královna ze Sáby, Isis a Osiris - v těchto posvátných svazcích jednoty můžeme spa...

INFORMACE

AUTOR
Anaiya Sophia
DIMENZE
12,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Posvátná sexuální jednota: Alchymie lásky, síly a moudrosti.pdf

POPIS

Ježíš a Marie Magdaléna, Rúmí a Šams, král Šalamoun a královna ze Sáby, Isis a Osiris – v těchto posvátných svazcích jednoty můžeme spatřit nejen splývání dvojplamenů, ale také spojení milenců s Božstvím. V Posvátné sexuální jednotě Anayia Sophia ukazuje, že posvátný sňatek – dokonalé znovuspojení s vaším dvojplamenem a Bohem – není tajemstvím určeným pouze zasvěceným ani dávno ztracenou tradicí. Je to mocná, živoucí, spirituální cesta, jež umožňuje dvěma partnerům prožít prapůvodní stav, v němž byli stvořeni jako jedna duše a požehnáni božským světlem a láskou Stvořitele. Autorka odkazuje na učení gnosticismu, súfijského mysticismu, kabaly, kundaliníjógy, sexuálního šamanismu, egyptských tajných škol a Kristova vědomí a odhaluje komplexní alchymický proces posvátné jednoty. Nabízí fyzické, meditační a psychologické techniky, které zahrnují posvátnou sexualitu, emoční intimitu a průzračné vědomí duše. Tato cvičení probouzejí magnetické energie vaší duše, přitahují váš dvojplamen a v momentě vašeho znovuspojení vám umožní prožít stav vášnivé extáze, kdy splynete v jednotě s Bohem. Anaiya zkoumá starověké spisy a rituály posvátné jednoty, známé ve starověkém Sumeru jako hieros gamos, v kabale jako posvátný sňatek, v tibetském budhismu jako jab-jum a v gnostickém křesťanství jako svatební komnata, a doplňuje je příklady posvátné jednoty napříč věky, včetně zkušeností ze své vlastní duchovní cesty. Posvátná sexuální jednota nabízí více než jen meditativní nebo jógovou praxi – je to transformační spirituální cesta k přijetí trojjediného plamene síly, lásky a moudrosti a k uspokojení touhy duše po celistvosti a jednotě s Božstvím.

Chcete si přečíst knihu?Posvátná sexuální jednota: Alchymie lásky, síly a moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anaiya Sophia. Číst Posvátná sexuální jednota: Alchymie lásky, síly a moudrosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY